Mūsų pasaulis. Ar jis blogas ar geras?

Mūsų pasaulis. Ar jis blogas ar geras?Taigi blogai ar gerai, ar mūsų pasaulis tikrai blogas? Ar galima vienareikšmiškai atsakyti į šį klausimą? Arba visa tai priklauso nuo to, kas jam atsakys.

Nash miras. Ploh on ili horosh

Visi mes gimę šiame pasaulyje ir kažkokiu būdu suprantame tai. Kai mes buvome dar jauni, mūsų pasaulis buvo uždarytas artimiausiems žmonėms. Tai buvo mūsų tėvai ir kiti žmonės iš artimiausio apskritimo.

Tada mūsų gyvenime buvo draugai ir "mūsų pasaulis"pradėjo plėstis. Būdami subrendę, mūsų gyvenime įvyko įvairūs įvykiai, atsirado nauji žmonės ir įvairios situacijos. Mes sužinojome, kai išaugome į darbą.

Ir ką mes matėme visą šį laiką visame pasaulyje? Mes supratome pasaulį įvairiais būdais. Tai, kad mes visi buvo gerai išvystyti, o pasaulis malonu, mums kažkas mums nepasigaliojo ir nepatyrė, o tada pasaulis prarado švytinčius dažus. Pasirodo, daug kas priklauso nuo mūsų suvokimo, nuotaikos, aplinkybių, apskritai nuo daugelio veiksnių, kurie periodiškai keičiasi. Taip atsitinka, kad mūsų gyvenimas mums atrodo gražus kasdienis gyvenimas, ir atsitinka taip, kad įprasta diena mums atostogauja.

Kažkas, visas pasaulis yra liūdesio įsikūnijimas,ir kuo daugiau joje gyvena žmogus, tuo labiau linkęs nusivylti. Kitas žmogus pasakys, kad ne, visas pasaulis yra pilnas laimės ir džiaugsmo. Ir kas nors teigia, kad pasaulis yra "dryžuotas" ir kad laimės banga bus nelaimės banga. Kažkas paprasčiausiai nemano ir neklausia to paties klausimo: "Koks yra, mūsų pasaulis?"

Labai įtakoja žmonių požiūrį į pasaulįgyvenimo aplinkybes, prigimtį ir kitus veiksnius. Nenuostabu, kad žmonės yra suskirstyti į optimistus ir pesimistus. Pasirodo, nuomonės gali būti skirtingos. Be to, vienas iš žmonių pradeda įžvelgti savo nuomonę kitiems. Tokie žmonės mano, kad tik jie teisūs, o visi kiti yra klaidingi.

Nuo jogos padėties reikia pasakyti, kad mes nežinome, koks pasaulis! Jis nėra gerai, jis nėra blogas. Kiekvieno žmogaus pasaulis yra "kitoks" ir viskas yra labai individualus.