Kaip veikia mantra jogos veikla? Namas ir rupa

Kaip veikia mantra jogos veikla? Namas ir rupaTie, kurie praktikuoja mantros jogą anksčiau ar vėliauĮdomu, koks yra šios jogos mechanizmas. Galų gale, tai suteikia tikrai didžiulių rezultatų. Ir mes norime bent jau pirmojoje aproksimoje išsiaiškinti, kokių mechanizmų dėka ši magija.

Kak rabotaet mantra-joga? Nama ir rupa

Šiandien mes paliesime pagrindinę jogos dalįformos ir vardo nedalomumas. Sanskrito kalba taip skamba kaip "nama" ir "rupa", o tai reiškia vardą ir formą. Kiekvienas vardas turi formą, ir kiekviena forma turi pavadinimą. Ir jie visada sutampa!

Kas yra vardas? Pavadinimas yra tam tikra garso vibracija. Mes ją suvokiame išklausymo organų. Jei kas nors paskambins į mus pagal vardą, tada gausime oro svyravimus ir susitraukimus. Jei jis rodomas grafike, tai atrodys kaip slėgio svyravimai. Kai tik šios vibracijos pateks į mūsų ausines, jos nervų galuose sukels svyravimus. Tada šie svyravimai perduoda signalą į subtilesnį lygį.

Dėl šio proceso mes tai suprantamepaskambino mums. Taigi procesas atrodo išoriškai. Mūsų vidiniam įrenginiui yra tam tikra kalba. Tai korespondencija tarp vibracijos, einančios ant paviršiaus arba mūsų budos viduje, ir objekto, kurį sudaro pumpurai.

Kas yra Budhi? Budhi (Skt.) Ar yra Indijos filosofijos samprata, intelektualinis-norintis principas, protas. Budhi pateikia minčių ir idėjų įvertinimą.

Čia yra lygiai taip pat. Yra eilė to, kas buddhi yra tikslios objekto, kuris yra pateiktas Buddhi, kopija. Mes galime pasakyti, kad yra proto kalba, originali kalba, kuri suprantama visiems, kurie turi buddhi. Remiantis tuo, yra net įsitikinimas, kad tokia "budhi" per didybė - suprasti visas pasaulio kalbas, taip pat paukščių ir gyvūnų kalbas. Bet tai jau yra iš fantazijų ir mitų, kurie supa jogą.

Kai tik informacija perduodama per organusjausmai patenka į manas, susidaro vibracija, ir ši vibracija yra tiksli kopija, kuri susidaro buddhi. Todėl mes matome pavadinimo ir formos neatskiriamumą. Pasirodo, kad jei mes žinome vardą ir sakome, bent jau antrą kartą buddhi suformuotas vardą atitinkantis vaizdas. Šis vaizdas, savo ruožtu, gali konkuruoti su vaizdais, kurie ateina pas mus iš supančios visatos.

Ir jei yra situacija, kad mesnorėdami pamatyti ar suvokti save vienoje ar kitoje situacijoje, tada, norėdami užkirsti kelią situacijai, mes pakeičiame nereikalingą daiktą reikalingais, tarsi užsikimšę nereikalingą objektą. Būtinas objektas vizualizuojamas ir sustiprinamas mantra.

Šių objektų vaizdai pradeda konfliktuspatys. Jų stipresnis laimi! Stiprus yra tas, kurį mes pati suteikiame šiai galiai. Pasirodo, kad iš mūsų į aplinkinę visatą yra impulsas, kad mes pagimdėme mūsų valią! O aplinkinė Visata savo ruožtu pradeda keisti, kaip mums reikia. Toks sudėtingas mechanizmas!

Mes, valdydami įvairius vaizdus naudodamijo vaizduotę, remiant mechanizmą su jantrais, mantromis, atstatydinant visą savo visatą. Fantastinė teorija! Pasirodo, jei jums reikia kokio nors objekto ar reiškinio, tuomet jūs galite išprovokuoti savo išvaizdą pakartodamas mantrą. Mantra sukurs vaizdą, ir vaizdas paveiks visa kita. Ir visata yra tik prisitaikyti prie to!

Žinoma, iš tiesų šis mechanizmas yra daugsunkiau. Ši informacija pateikiama tik pirmąja prasme, kaip veikia mantros joga. Svarbiausia, kad mes neatsižvelgtume į teoriją, bet priimtume praktiką. Mes pasirenkame mantrą ir pradeda keisti mūsų visatą!