Pasirinkite vietą praktikai

Pasirinkite vietą praktikaiKur yra geriausia vieta pradėti? Kai tik įvaldysime jogos praktiką, kai joga tampa įpročiu, vietos pasirinkimas tampa svarbiu veiksniu.

Mesto dlja praktiki

Teigiamai, jogos pamokas veikia tos vietos, kuriose mes esame patogūs. Ten, kur "akis gražus", kur mes galime atsipalaiduoti, atsipalaiduoti. Yra daug tokių nuostabių vietų.

Geriausia klasių vieta yra neabejotinai gamta. Kur mes galime pasimėgauti nuostabiais kraštovaizdžiais ir pamiršti miesto tuštumą. Gamta yra darni, ir tai gali atlikti svarbų vaidmenį mūsų praktikoje. Peizažai prisideda prie raminės nuotaikos, o tai savo ruožtu prisidės prie gilesnio supratimo apie save ir jų poreikius. Taigi mums bus lengviau "išgirsti" save.

Ne visada įmanoma įsitrauktiprigimtis. Ką mes galime padaryti šiuo atveju? Gerai, jei pavyks surasti vietą, kurioje mes reguliariai mokysis. Tai reiškia, kad jei laikas nuo laiko praktikuojame toje pačioje vietoje, atrodo, kad aplinka yra prisotinta mūsų energija, ir mes galime suderinti daug greičiau.

Tai ne visada būna. Praktika turi būti skirtingose ​​sąlygose. Šiuo atveju, prieš pradedant praktiką, mes galime papuošti vietą, taip pat paruošti ją valant. Čia vaidmuo nebus žaidžiamas tuo, kas tiesiog taps švaresnė. Atliekant tokį mokymą, mes užsiimame "vieta", o jogos praktika yra sėkmingesnė. Atrodytų, kad mūsų veiksmai nėra sudėtingi, tačiau poveikis bus reikšmingas!

Be to, kas gerai, jei vieta nebuskiekvienu atveju skiriasi, labai svarbu studijuoti tuo pačiu metu. Tokiu atveju bus sukurtas tam tikras cikliškumas, kuris suteiks mums norimą nuotaiką. Kai kartojama praktikos vieta ir laikas, tai padeda mums "sugauti harmoniją" greičiau. Tai gali būti svarbu, kai norime greičiau pasiekti okupacijos poveikį. Pavyzdžiui, mes esame ribotos laiko, nes mes ketiname dirbti arba, atvykstant iš darbo, norime užpildyti pajėgų rezervą.

Visi šie veiksniai yra svarbūs! Tačiau nepamirškite, kad pagrindinis dalykas yra praktika. Ir sąlygų, kurias turime, rinkinys yra antrinis veiksnys. Antrinis apie pačią veiklą. Kaip sakoma joga, kad jei asmuo užsiima joga, dirbant jam, bet jei žmogus neturi praktikoje dirbant su juo.

Negalima laukti, kol "žvaigždės suartės". Visų sąlygų sutapimas negali laukti. Dabar galite pasinaudoti praktika.