Įprotis užsiimti kaip sėkmės kriterijumi jogos praktikoje

Įprotis užsiimti kaip sėkmės kriterijumi jogos praktikojeJoga gali duoti labai gerų rezultatų, jei mesmes reguliariai dirbame. Todėl labai svarbu ugdyti įprotį daryti. Galima pamatyti dar vieną rodiklį, kaip sėkmingai vykdoma mūsų praktika. Mes gausime vertingų vaisių praktikoje, kai artės prie lygio, per kurį mūsų klasių skaičius per savaitę bus bent du kartus.

Privychka zanimat039; sja jogoj

Jogoje manoma, kad užsiimti mažiau nei du kartussavaitė nėra veiksminga. Tačiau taip pat nepamirškite, kad pernelyg didelis uolumas pradedantiesiems negali ilgėti ilgai. Asmuo "išdegia" ir atsisako užimtumo, o ne gauna sau naudos. Todėl dviejų klasių per savaitę yra optimalus pradedančiųjų skaičius.

Palaipsniui mūsų kūnas taps stipresnis, bus įvairaus jėgų ir"Paklausk" padidinti apkrovą. Kalbant apie apkrovos didinimą, tai reiškia, kad klasių dažnumas per savaitę didėja ir mūsų asanų sudėtingumas. Bet visa tai yra palaipsniui! Mes turime tai prisiminti su tavimi, draugai!

Joga nesiekia to pasiektiišoriniai rodikliai. Mūsų stiprybės, lankstumo ir grožio padidėjimas natūraliai priklauso nuo įprastos praktikos. Tačiau pagrindinis dalykas, apie kurį neturėtumėte pamiršti, kai mes užsiimame joga, kad jei mūsų pamokose nėra harmonijos, tada mūsų praktiką jau ir joga negalima pavadinti. Tai bus gimnastika, akrobatika, bet ne joga.

Nesunku pajusti tuos, kurie tikpradeda spręsti, nes nuolat slegia išoriniai veiksniai. Tai suprantama. Šiuolaikinis miestų ir megacitų gyvenimo ritmas neleidžia mums daugiausia dėmesio skirti mūsų vidiniam pasauliui ir jai patikėti.

Tai yra siekiant išmokti klausytisįsivaizduokite, pasitikėk savo vidiniais jausmais ir mums buvo suteikta jogos praktika. Tai nėra greitas, bet patikimas ir patikrintas būdas. Šis kelias, vedantis mus į mūsų pradinę būseną, bus laimės ir džiaugsmo būsena. Ir tai nėra pasiekta be darniojo požiūrio. Todėl prisimename, kad laipsniškas įvedimas praktikoje yra labai svarbus principas.

Pageidaujamos užsiėmimai bus sėkmingos ir suteiks mums puikų rezultatą, padėsime gyvenime ir išmokys jus klausytis save! Todėl mūsų užduotis pradiniame etape yra sukurti įprotį.