Kas yra "Raja Joga" ir kokia vieta ji užima sistemoje?

Kas yra "Raja Joga" ir kokia vieta ji užima sistemoje?Raja Joga vadinama jogos vadyba, jogaPirmininkas. Raja Joga yra praktinė valios naudojimo sistema. Visa sistema Joga yra viena, tačiau šios doktrinos, yra skirtingi metodai dirbant su įvairių apraiškų žmogus. Šis gebėjimas, kaip juos valdyti, tvarkyti aplinką, nes yra mūsų pasireiškimas.

Chto takoe Radzha-joga

Raja joga padeda bendrauti su išoriniu pasauliu, ši jogos administracija. Praktikant raja joga, mes atskleidžiame save, kad paslėptas potencialas, kurio mes net nesuvokėme.

Tarp daugelio kitų rūšių jogos - raja jogosužima aukštą poziciją. Yra nuomonė, kad šią jogą neturėtų būti praktikuojama prieš tai, kai žmogus yra susipažinęs su kitais jogais, tokiais kaip pranayama joga, krija joga, hatha joga.

Atrodo, jog šie jogai sukuria raja jogos pagrindą. Taip yra todėl, jog Raja jogoje sunkiau suvokti apraiškas. Tai yra subtili, psichiniai procesai, kurie vyksta žmogaus, galvoje, proto. Visi šie procesai yra Willo pagrindas.

Įvairios jogos sistemos skiriasijame nurodytų disciplinų klasifikacija. "Patanjali" jogos Sutras apibūdina aštuonkąją jogos laiptelių sistemą, Ashtanga, o tai reiškia "aštuoni". Raja jogoje šioje sistemoje yra paskutiniai keturi žingsniai po pranajamo.

Yra ir kitos jogos sistemos, apibūdinančios kitus įrankius, kuriuos naudoja "Raja Joga". Tačiau, visur, visur ši kryptis užima aukštą poziciją.

Raja jogos mokymas remiasi kai kuriais pagrindiniaisprincipai ir remiasi raja jogos aksiomatika. Raja jogos pasakoja apie kokius nors super loginius dalykus. Tačiau kadangi mes prieiti prie šių dalykų pagal logiką, naudodami įpročius, kurie suprantami mūsų protui, tada nėra logikos pažeidimų.