1 patarimas: kodėl mokymai neveikia

1 patarimas: kodėl mokymai neveikiaPradedant žmones grįžti prie normoseiti į sportą. Pirmą kartą rezultatai yra labai viliojantys, tačiau dažnai atsitinka taip, kad kietas ir užsispyręs mokymas nustoja galioti. Kodėl sportas tampa nesėkmingas?

Kodėl mokymai neveikia

Pasirodo, šis reiškinys nėra neįprastas dalykas. Toks stagnacija vyksta daugeliui žmonių. Pažvelkime į dažniausiai pasitaikančias priežastis, dėl kurių mokymai tampa naudingi.

Mokymo neveiksmingumo priežastys

Ration. Tinkama mityba yra svorio kritimo pagrindas. Jei pradėjote sportuoti, bet nepakeitėte įprastos dietos, kurioje yra kenksmingų figūrų produktų, neturėtumėte tikėtis tinkamo rezultato. Be to, visada reikia prisiminti, kad perėjimas ir nepakankama mityba turi įtakos metabolizmui - jie sulėtėja. Žmonės yra skirtingi, todėl atitinkamai ir mityba turi būti pritaikyta kiekvienam asmeniui. Tačiau yra keletas bendrų rekomendacijų, kurias turi laikytis visi tie, kurie grąžina įprastą savo kūną. Pašalinkite rafinuotą cukrų iš savo meniu visomis jo apraiškomis ir apribokite perdirbtų maisto produktų vartojimą. Pasinerkite į šviežius vaisius ir daržoves, taip pat į tuos, kurių sudėtyje yra sveikų grūdų ir kurių sudėtyje yra sveikų baltymų ir riebalų.

Mokymo vienodumas. Tai, kaip keista, taip pat paveikiamokymo efektyvumas. Jei jau pakankamai ilgai treniruojatės tam tikru modeliu, visiškai nekeičiant jo, jūsų pastangų poveikis negali laukti. Tai yra tai, kad kūnas greitai pripratė prie to paties įtampos. Kitaip tariant, raumenims tampa lengva. Štai kodėl jūs turėtumėte keisti pratimus ir treniruotes mažiausiai vieną mėnesį.

Treniruočių trūksta. Paprastai manoma, kad svorio kritimas yra pakankamassuteikti kūnui tik širdį. Tačiau tai ne visada būna. Norėdami atsikratyti papildomų svarų ir padaryti figūrą gražią ir liekną, jums reikia, be bėgimo, atlikti jėgos treniruotes. Dėl jų auga raumenų skaidulos, kurioms reikalinga daug energijos, kurią organizmas gauna iš riebalų atsargų. Paprasčiau tariant, raumenys padeda deginti riebalus.

Veiklos stoka. Kad mokymai būtų teigiamirezultatas, nėra vienos valandos sportuoti. Jūs turite būti aktyvus visą dieną. Atlikite visus tuos veiksmus, kuriems reikia tam tikrų, nors nereikšmingų, pastangų. Net iš kasdieninio pėsčiųjų yra nauda.

Miego trūkumas Organizmas turi būti atstatytas, ir tai jisgeriausia sapne. Trūkumai veikia hormono, vadinamo ghrelinu, gamybą, kuris organizme reaguoja į badą. Manau, kad lengva suvokti, ką visa tai lemia. Taip, perdozavimui, kuris, savo ruožtu, lėtina medžiagų apykaitos procesus. Be to, miego trūkumas taip pat turi įtakos padidėjusiai kortizolio gamybai, kuri gali laikyti riebalus.

Jei atsižvelgsite į šiuos niuansus, teigiamas rezultatas užtruks ilgai.


2 patarimas: kodėl raumenys skaudaAtsakymai į klausimą, kodėl raumenys skauda,gali būti keli. Nepatogūs pojūčiai sukelia sužalojimus, žalą ir per didelius apkrovimus. Norėdami suprasti skausmo tipą, būtina atskirti jo išvaizdos priežastis.

Kodėl raumenys skauda?
Instrukcijos

1


Su skaustais jausmais tam tikrose raumenysegyvenimo laikotarpiai, su kuriais susidurta kiekvienas asmuo, įskaitant ir toli nuo sporto treniruočių. Net įprasti namų ūkio reikalai, kai raumenys gauna ne esminę apkrovą, gali sukelti skausmą. Tai yra dėl neaktyvaus gyvenimo būdo ir ypač ryškus pavasarį, kai žmonės pradeda keliauti į gamtą ar į šalį. Čia paaiškėja, kad paprasčiausias valymas lemia tai, kad kitą dieną tiesiog neįmanoma ištiesinti. Geriausias būdas išvengti skausmo yra reguliarus mankštas.

2


Praėjus treniruotėms, raumenys patyrė skausmą net mokymaissportininkai. Tai sukelia pieno rūgšties susidarymas juose, kuris atsiranda treniruotės metu dėl raumenų skaidulų susitraukimo. Skausmas praeina, kai apkrova sustoja ir kraujas pradeda plauti rūgštį iš raumenų. Kada treniruočių metu padidėja kraujotaka, geriausias būdas kovoti su raumenų skausmais nėra poilsio būsena, bet aktyvus mokymas, nesvarbu, kokia skausminga ji yra. Tarp sportininkų yra nuomonė, kad raumenų skausmas sako, kad mokymas yra naudingas. Jei tokių jausmų nėra, tada vargu ar bus raumenys ar svoris.

3


Yra uždegiminio skausmo samprata,pasirodys kitą dieną ar kitą dieną po gautos apkrovos. Taip yra dėl to, kad raumenys jam nėra naudojamos, todėl skausmingų pojūčių intensyvumas priklauso nuo to, kiek raumenys nėra apmokyti. Jau keletą savaičių po mokymo pradžios, uždelstas skausmas tampa minimalus ir pradeda duoti pasitenkinimą, nes tai rodo, kad mokymas buvo sėkmingas. Tačiau kai pasikeičia mokymas, raumenų skausmas vėl kyla, nes keičiasi pakrovimo laipsnis ir jo taikymo sritis.