1 patarimas: mūsų Aukščiausiasis Aš ir mūsų kūnai joga

1 patarimas: mūsų Aukščiausiasis Aš ir mūsų kūnai jogaKas ar kas yra mūsų Aukščiausiasis Aš? Ar mes esame mūsų bendras fizinis kūnas? O gal mes esame organizacijų grupė? Tai yra labai sudėtinga tema, todėl jos nėra suprasti, nes atsakymai į šiuos klausimus patenka į asmenį, kai jis pakankamai supranta save. Koks yra praktinis būdas, kad šis supratimas ateitų?

Nashe Vysshee Ja i nashi tela

Vienas iš būdų suprasti, kas mes esameiš tikrųjų yra meditacija. Pavyzdžiui, meditacija fiziniame kūne suteikia mums supratimą, kad mūsų kūnas nėra mūsų savęs. Panašiai, subtilaus ir priežastinio kūno ar kūno meditacija veda į supratimą, kad aš ne mūsų kūnas.

Kai šie trys lygiai yra parengti, tai yra mesdirbo su šiurkščia, subtiliu ir priežastiniu kūnu, sugeba kontroliuoti mūsų kūną. Kai tik mes nesutinkame su mūsų kūnais suprantame, šis įgūdis labai greitai pasiekiamas.

Kodėl tai vyksta? Tai kyla iš to, kad mes suprantame, kad mes ir mūsų kūnai yra visiškai skirtingi dalykai. Mes ne tik tai žinome teoriniu lygmeniu, bet ir pasitikėjimo žiniomis lygmeniu, jau galime jausti tai! Mes jau žinome, kad esame nepriklausomi nuo kūno! Ir tada, nuo to, ko mes nesame priklausomi, patenka į mūsų kontrolę!

Mes galime dirbti su tokiu lygmeniujei, sakykime, mums kažką nepatinka, mes galime lengvai jį pakeisti ir keisti taip, kaip norime! Jei mes visiškai nesuvokiame, kad esame nepriklausomi nuo kūno, tai yra panaši situacija, kai mes patys bandome ištraukti plaukus iš skylės.

Jei mes stengiamės kontroliuoti mūsų kūnąkai mes negavome žinių, kad esame ne tokia institucija, tokie bandymai sukels nusivylimus ir nesėkmes! Mes, viena vertus, nesąmoningai save laikome kūnu, kita vertus, mes bandome ją kontroliuoti. Tai prieštaravimas! Pasirodo situaciją, tarsi laikydamasi vienos rankos obuolį ir bandydamas išmušti ją kita vertus.

Visi mūsų bandymai kontroliuoti mūsų kūną, kol meditacijai to nepadarėme, yra nenaudingi!

Yra toks filmas, nušautas septintajame dešimtmetyje"Indijos jogai, kas jie?". Ten vienas žmogus išgėrė rūgščią druskos rūgštį ir šiek tiek įdėdavo stiklą. Taigi parodomas stipriausias gebėjimas valdyti savo kūną! Vakarų žmogus traukia tokias galimybes. Pavyzdžiui, sugebėjimas sėdėti ant nagų arba vaikščioti ant stiklo. Tokie sugebėjimai ateis savaime tuo metu, kai jūs suprasite, kad esate ne jūsų kūnas!

Tai apie fizinį, bendrą kūną. Kitas žingsnis yra tada, kai praktikantas dirba su savo subtiliu kūnu. Kalbant apie supratimą, kad jūsų subtilus kūnas yra pašalietis, kaip drabužiai, sugebėjimas valdyti savo patirtį ir jausmus. Tai labai aukštas jogos lygis!

Galiausiai, trečiajame etape yra valdymasmintis! Tai jau aukščiausias etapas. Ir žmonės, pasiekę ją, yra jogos mokytoja! Būtent šiame etape galime visiškai kontroliuoti mūsų kūną! Pvz., Kažkas mums netenkina. Mes galime lengvai tai pakeisti, kai norime!

Knygoje "Pergalės Gorokho" tai yra klausimasGorokho, norėdamas mokyti Mokytoją, pavertė moteris. Jis padarė tai, nes tik šokėjos buvo leidžiamos į rūmus. Ir tokiu būdu Gorokho šoko savo mokytojui, kol jis išėjo iš savo tamsios būsenos. Tada jis vėl tapo žmogumi.

Joga mums sako, kad toks aukštas lygissąmonė tai padaryti nėra sunku! Jei mes aksiomiškai spręstume šį klausimą, tai iš tiesų nėra labai išsivysčiusios sielos problema. Nes mes neturime sekso! Pavyzdžiui, šiame gyvenime mes esame vyrai, o kitame - mes galime tapti moterimi.


Patarimas 2: tinkamiausias jogas žmonėms, vedantiems sėdimą gyvenimo būdąKokio tipo fizinio aktyvumo pasirinkimastai būtų gerai, kai žmogus galvoja ir kas iš tikrųjų nepakanka savo kūnui jo kasdienėje realybėje. Jei asmuo pagrindiniame darbe užsiima rankiniu darbu, tada greičiausiai jis nemanys, kad papildomai pakrovęs kūną laisvalaikiu. O jei žmogus užsiima intelektualiuoju darbu ir dirba kompiuteryje, jis turėtų galvoti apie tai, kokio pobūdžio darbą reikia atlikti kūnui.

Krija jogaŠiuolaikinis žmogus praleidžia daug laikosėdimoji padėtis. Paprastai mes sėdime prie kompiuterio, namuose ir darbe, kai einame versle, privačiame automobilyje ir viešajame transporte. Kai tinkamas savaitgalis, organizmas taip pat retai gauna reikiamą krovinį. Mes arba žiūri filmą, ar eikime į kavinę ir aplankome, kur sėdi prie stalo. Visa tai nuostabu. Žvelgiant iš to, kad kova už išlikimą smarkiai sumažino tempą, ir mums nebereikia nuolat kažkur eiti ir pernelyg įtempti. Ar tai yra pakankamas judesių skaičius mūsų kūne, kad liktų tonuotas? Ne, tikrai nepakanka!

Panašūs sunkumai dėl fizinio trūkumoSenovės išminčiai patyrė judesius, kurie keletą valandų iš eilės meditavo toje pačioje nemalonioje padėtyje. Ir jie atėjo padėti krija jogai. "Krija joga" yra dinamiška praktika, kurioje judesiai parenkami tam tikroje seka. Reikėtų pažymėti, kad šie krys yra atrinkti taip, kad vienoje sesijoje dalyvautų visos pagrindinės raumenų grupės.

Krija jogos praktikoje mes juos mokomeraumenys, kurie nėra naudojami mūsų kasdieniame gyvenime, bet vis dėlto jie turėtų būti tonas, kad organizmas ilgai išliktų sveikas.

Taigi, mes nusprendėme, kad Krija Joga yra tai, ko mums reikia. Su kuo pradėti? Idealiu atveju, pradėkite rašydami jogos centre. Patyręs mokytojas parodys, kaip praktikuoti krija jogą.

Atkreipkite dėmesį, kad pradedantiesiemsYra variantai, atliekantys kriy, kuriuose pratybų komplektas yra tas pats, ir jie atliekami mažiau laiko. Bet net jei įeinate į mišrią grupę, kurioje užsiimantys pradedantiesiems ir praktikuojantiems asmenims, jūs galite reguliuoti darbą patys. Harmonija ir nepiktnaudžiavimas yra svarbus joga. Patyręs jogos instruktorius papasakos apie tai.