Kokie metodai naudojami hatha jogos praktikoje

Kokie metodai naudojami hatha jogos praktikojeŠiandien mes analizuosime naudojamus metodusjogos praktikoje. Padarykime tai hatha jogos pavyzdžiu. Yra du tokie metodai, jie yra priešingi vieni kitiems. Bet kaip juos sujungti ir kaip pasiekti didžiausią rezultatą su jų pagalba, mes kalbėsimės.

Asana

Energijos metodas

Pirmasis mūsų analizuojamas metodas - Energijos metodas. Tai yra tai, kad praktikuojant hatha jogos asaną, mes stengiamės pasikliauti savo jausmais ir maksimaliai maloniai daryti.

Palyginkite tai su valstybe, kai tik mesatsibudo ryte, neskubėdamas, ištempdamas, žibuodami. Mėgaukitės pabudimo procesu! Mes nepasielkime save, klausydamiesi savo kūnų ir įvykdome savo norus.

Pavyzdžiui, atlikite poziciją "pakreipkite į dešinę kojąstovi ", mes neturime nustatyti tikslą gauti aukštyn ir žemyn galva arba tiesiog stipriai sulenkti. Mūsų tikslas, kai mes praktiškai asan pagal energetikos, yra gauti malonumą iš šio proceso. Mes esame tokioje padėtyje, kiek mes norėtume, tam tikru mūsų kūno taško paprašys dar stipresnio lenkimo.

Mes, paklusdami jo norui, atsipalaidavomesąlyga mes sulenkiame žemyn iki kojų. Jūs netgi galite pasakyti, kad pats kūnas tęsiasi, mes stebime procesą ir mėgaukitės tokiu vykdymo būdu. Mūsų judesiai yra minkšti, sklandūs, mes nieko nepakenčiame. Tai Energijos metodas. Jis taip pat vadinamas Motinos metodu.

Sąmonės metodas

Jo priešingą galima laikyti Sąmonės ar Tėvo metodo metodu. Tokiu būdu vykdydami asanas, mes stengiamės. Mes stengiamės sulenkti, sulenkti žemyn, kažkur traukti raumenis.

Labai svarbu atskirti, kai pridedamepastangos įgyvendinti ir džiaugtis tuo, kad mes įveikti save nuo tada, kai prasideda smurtas. Ir, kaip jau žinome, smurtas neturi jokios vietos jogoje! Ten, kur yra smurtas, baigiasi joga.

Įveikdami save, esame panardinti į gilesnę pozicijąMes didžiuojamės tuo, kad mūsų kūnas paklūsta. Su šiuo požiūriu mūsų raumenys atsispirti, mes esame asketai, bet nesukeldami nemalonių pojūčių, mes įveikti save.

Bet kaip ir pirmasis vykdymo būdas, ir kadaantra, fone visada turi būti džiaugsmas. Arba tai džiaugsmas, leidžiantis sau leisti sau, ar džiaugsmas įveikti save! Tai jogos samprata! Bet koks kitas požiūris nepadės mums ilgalaikio rezultato.

Puiku, kai jogas naudoja abu šiuos metodussavo praktikoje. Ir geriausia, kai abiejų metodų yra tos pačios asanos veikloje, pakeičiant vienas kitą. Pirmiausia naudosime "Energy" metodą, paimkite pozą, leiskite kūnui atsipalaiduoti. Kai kūnas priverčiamas laikyti, mes sąmoningai didina apkrovą, pereiname prie Sąmonės metodo įgyvendinimo.