Gebėjimas kontroliuoti save. Kaip tai galima išmokti?

Gebėjimas kontroliuoti save. Kaip tai galima išmokti?Jei norime kažką tvarkyti, pirmiausia turimeišmokti kontroliuoti save. Jei mes nesimokysime valdyti mūsų vidinių apreiškimų, išorinė jėga visada išnyks nuo mūsų kontrolės. Tam reikia žinoti savo aukštąjį savęs.

Sposobnost039; upravljat039; soboj

Mes žinome aukštesnį save, kai galime įveikti Maya. Ką reikia padaryti, kad įveiktų Maya? Vienintelis dalykas, kuris mums gali padėti, yra valia.

Iš pradžių tai buvo Maya gimdymo valia. Su jo pagalba mes galime pakeisti Maya savo nuožiūra ir galų gale pašalinti iš viso. Norint sėkmingai taikyti valią, mums reikia tam tikro įgūdžio.

Ar bus visais iš mūsų! Norint geriau panaudoti šį didžiąją priemonę, mes turime suprasti savo buvimą savyje. Kas padės suprasti valią?

"Suplanuotų" principų principas

Raja joga yra toks svarbus principas -"Pavadinta-padarė!" Su juo mes galime atskleisti savęs norus. Mes sistemingai nustatome tikslus ir juos vykdome. Jei to nepadarysime, tai už tai turi būti priežastis, kodėl mes to nepadarėme. Tai yra gera priežastis, o ne pasiteisinimas!

Taip atsitinka, kad tai, ką planavome daryti su savimi,praranda savo aktualumą ar aplinkybes dramatiškai. Bet kokiu atveju, norėdami išmėginti valią, turime įvykdyti tai, ką mes sukūrėme. Ir situacija, kai nukrypsime nuo numatytų tikslų, turėtų pasirodyti išskirtiniais atvejais ir turėti priežasčių.

Su kiekvienu planuojamu verslu stiprinama mūsų valia,su kiekviena neišpildyta planuojama užduotis, valia silpnėja. Tai turi būti prisimenama! Norint, kad mes įvykdytume daugumą tikslų, svarbu pasirinkti tinkamus tikslus.

Šiuo tikslu tikslas turi būti realus, realuslaikas, kurį mes matuojame vykdant. Priešingu atveju mes tiesiog negalime susidoroti ir prarasti tikėjimą savimi. Tačiau su kiekvienu sėkmingai užbaigtu tašku, tikėjimas savaime auga, valia pasireiškia vis daugiau ir daugiau, ir mes jau geriau suprantame, kaip dirbti su Maya.

Joga sako mums, kad norint įveikti Maya, būtina sujungti tris komponentus. Pirmasis yra jnana, žinių, antrasis yra ichha, valia, trečia yra kriya, veiksmas. Pasirodo, kad tik šiek tiek žinoti.

Jei mes neturime valios ir nieko nedarome, niekas nepasikeis. Turi dirbti iš karto po tris komponentus! Tada mes pasieksime nustatytus tikslus.

Kai vienas po kito atliko veiksmus, mesmes sustiprinsime valią, mums pakaks tik išreikšti savo norą pradėti norimo įvykdymo mechanizmą. Jei mūsų valia yra pakankamai stipri, net sunkiai pasiekiami tikslai bus mūsų galioje.

Ir dar vienas dalykas. Toks Raja Joga paslaptis. Labai svarbu tikėti savimi! Kai tikime savimi, mes geriau atsiveriame savo valiai, greičiau įveikia Maya ir pasiekia aukštesnį vystymosi lygį. Ir šaulys dažnai kyla dėl maijos, neleidžia mums pasiekti savo tikslų. Todėl joga skatina mus: tikėti savimi!