Teisingas požiūris. Ruoškitės jogos praktikai

Teisingas požiūris. Ruoškitės jogos praktikaiPrieš pradedant praktiką, svarbuprisiminti vidinę nuotaiką. Darni savęs realizacija per pamokas yra labai svarbi. Jogoje manoma, kad vidinė pusiausvyra yra svarbesnė nei išorinė aplinka.

Gotovimsja k praktike jogi

Kaip pasiruošti pratimams? Prieš pereiname prie labai sudėtingų pratimų, svarbu sėdėti tiesiai, ištiesinti, kaklą, nugarą, galvą. Šioje pozicijoje mes esame kelias minutes, užtenka dviejų ar trijų minučių. Šioje pozicijoje mes stengiamės pašalinti vidinį tvirtinimą, atpalaiduoti kūno raumenis, nusiraminti.

Pasibaigus užimtai dienai arba esant vidinei problemos sprendimo būklei, mes nemanome, kaip įtampa mums įtakoja. Iš išorės tai matyti, kai veido raumenys yra įtempti.

Šiuolaikinis gyvenimo būdas prisideda priestresas, o tai savo ruožtu neleidžia mums pasinerti į harmoningą būseną, kuri yra labai svarbi sėkmingai praktikai. Riebalų veido ir kūno raumenys padės pašalinti vidinę įtampą. Taigi mes veikiame atvirkštine tvarka. Atpalaiduojantys raumenys pašalina įtampą ir silpnina procesus, kurie vyksta viduje.

Tai yra akimirka, į kurią reikėtų atsižvelgti anksčiaupraktika. Klasės pradžioje mes dirbame viduje, kad padėtume. Mūsų gyvenimo aplinkybės gali visiškai perimti mūsų sąmonę, neleisdamos nei sąmonės, nei kūno atpalaiduoti.

Mes stengiamės "išspręsti problemą" savo protu. Dažnai išleidžia visas savo protines galias mąstyti apie mus nepriklausančius aspektus. Tai yra, mes padarėme viską, ką galėjome, darytume pastangų, kai kažkas priklauso nuo mūsų, bet mes negalime "palikti situaciją".

Taigi mes neleidžiame savo visatui sukurti savodalis darbo. Mūsų mintys ir toliau daro nematomą poveikį padėčiai, nors būtų gerai, kad pasauliui būtų suteikta tai, kas nuo mūsų nepriklauso. Ne visos aplinkybės yra pritaikytos mūsų poveikiui!

Kol mes nustosime galvoti vėl ir vėlmūsų problema, visata negali trukdyti ir padėti. Kažkas turėtų spręsti problemas. Todėl dabar bus labai gerai pamiršti, kad mes esame nerimaujantys.

Bet kokiu atveju praktikos metu negalimedaryti įtaką įvykių eigai, ir mes tiesiog patekime į mūsų mintis. Ir praktika nebus tokia sėkminga, kaip galėtų būti labiau darni mūsų proto būsenoje.

Mūsų tikslas yra kiek įmanoma "išlaisvinti protą"kasdieni rūpesčiai. Tai nėra lengva, ypač pradedantiesiems praktikams. Laikui bėgant, mes išmokysime geriau valdyti savo mintis, kontroliuoti mūsų meditacijas.

Po to, kai išleidžiame psichinę ranką,kiek įmanoma, būtų gerai ištempti, žiovinti. Paprastai mūsų kūnas prašo jį ryte. Kiek tai užtrunka? Kiek mums bus malonu.

Po to mūsų kūnas yra labiau atsipalaidavęs, psichinė įtampa yra panaikinta, ir mes esame pasirengę produktyviam okupavimui.