1 patarimas: kokia joga mums suteikia

1 patarimas: kokia joga mums suteikiaKą joga tikrai mums duoda? Šis klausimas yra labai įdomus atsakymas. Jogai nieko neduodami! Joga mūsų viduje atskleidžia tai, kas jau buvo nustatyta. Jau lieka suprasti, ką tiksliai joga gali atskleisti mumyse.

Chto nam daet joga

Tai sako senovės jogos mokymasdidžioji jėga paslėpta mumyse. Pasirodo, jog daugelio rūšių jogos "tik" praktika atskleidžia mūsų potencialą. Ir potencialas yra tikrai puikus! Ir nuo šio požiūrio, ilgai galima užskaityti, ką mums padeda jogos.

Fizinė sveikata

Pirmasis, iš kurio galite pradėti išvardyti išmokų sąrašą, yra fizinė sveikata. Hatos joga netgi vadinama daugelio ligų panacėja. Joga gali tapti mūsų vaistu.

"Hatha Joga" gali pašalinti daugelį žmonių sveikatos problemų. Žmogaus kūnas tampa tvirtesnis reguliariai, silpnumas išnyksta, ligos atsilieka arba jų srautas yra daug lengvesnis.

Teigiamas pamokų poveikis yra akivaizdus. Tačiau visa tai prisimename, jog jogos niekada nenori pakeisti medicinos. Todėl, jei turime bet kokią ligą, tuomet pirmasis asmuo, su kuriuo turėtume kreiptis, turėtų būti gydytojas. Negalima klaidingai pasakyti, kad joga gali pakeisti vaistą. Joga turi labai skirtingus tikslus.

Žinoma, daugelis atvejų yra žinomi, kai vaistasbuvo bejėgis, o joga buvo labai stiprus ir palengvino jo ligą. Tačiau neturėtų būti nesusipratimų. Joga siekia savęs pažinimo ir gydo vaistus.

Žinoma, fizinis kūno jogaTai sustiprino, bet tik reikiamą kiekį, organizmas neturi kištis į savęs atradimo procesas. Apskritai, vistiek, joga skatina fizinę sveikatą.

Psichikos sveikata

Kitas dalykas, kurį teikia jogas, yra psichinė sveikata. Psichika sustiprinama veikiant fiziniam kūnui. Procesas vyksta nuo bruto iki subtilaus. Tačiau šiuolaikinio žmogaus psichika dažnai yra suskaidyta.

Jei mes stebime save, tai kaipPaprastai mes matome, kad dažnai elgiamės netinkamai. Tiesą sakant, vienas dalykas yra tai, kad esate artimi jūsų būklės supratimui, jau gero rezultato.

Norėdami kažką pakeisti, kad to geriau, jums reikiasuvokti, ko reikia dirbti. Dėl blogos būklės mūsų psichika lemia gyvenimo ritmą, stresą ir aplinkos sąlygas. Mes užsiimame joga, per kūną dirbame psichikoje. Kaip sako gerai žinoma patarlė, "sveikas kūnas yra sveikas dvasia".

Intelektualūs gebėjimai

Ką daro joga? Kalbant apie hatha jogą, mes, kaip keista, galime išplėsti intelektualinius sugebėjimus. Taip pat įdomi situacija. Tada mes su fiziniu kūnu užsiimame pratybomis, o poveikis gaunamas žvalgybos lygmeniu.

Mūsų supratimu, sportininko įvaizdis ir intelekto įvaizdis retai susilieja viename asmenyje. Arba "kachok" ar filosofijos profesorius. Visuomenėje tai yra skirtingi dalykai. Ir ši jogos nesutinka.

Jogoje manoma, kad jei žmogus turi daug laikosuteikia fizinį išsilavinimą, pamiršdamas apie būtinybę ugdyti intelektualiai arba, atvirkščiai, visiškai pasinerti į psichikos įgūdžių vystymąsi, o kūdikis - nuo sėdimojo gyvenimo būdo, o kenčia nuo ligos, yra akivaizdus šliužimas.

Tai toks skausmingas nuokrypis nuo "aukso"viduryje ", nuo harmonijos, iš kurios reikia atsikratyti. Jogos idealas gali būti laikomas fiziškai stiprus žmogus, kuris yra gerai išvystytas ir intelektas.

Įdomu tai asmuo, kuris dirba su Hathajoga, palaipsniui įgijo savo intelektinių sugebėjimų stiprybę. Tai nėra visiškai akivaizdu, šis mechanizmas yra paslėptas. Bet, nesvarbu, koks nuostabus, tai yra faktas. Mes galime sužinoti apie tai iš senovinių šaltinių, taip pat būti liudininku, stebėdami šiuolaikinių jogos praktikų.

Kūrybiškumas

Ką dar mus parodo joga? Čia mes galime kalbėti apie kūrybinių gebėjimų vystymąsi, jei taip galiu pasakyti.

Jogos požiūriu viskas čia yra prozinė irtai kvaila. Tiesiog, kai esame "neformalūs", mums trūksta gyvybingumo, negalime palaikyti mūsų nervų sistemos darbo tokiu lygmeniu, kuris yra priimtinas ir, kaip sakoma, kūrybingas.

Tai yra paprastas energijos trūkumas. Kai mes atliekame jogą, visos mūsų sistemos yra geros būklės, turime pranos pranašumą, laisvų gyvybinių jėgų prieinamumą. Ir jei yra toks perteklius, tada žmogus rodo kūrybinius impulsus.

Gebėjimas

Be to, išvardijant viską, kas mums suteikia jogos, negalime pasakyti apie žmogaus supernovinių sugebėjimų atskleidimą. Galų gale kiekviename asmenyje egzistuoja tokie gebėjimai, kuriuos sunku įsivaizduoti.

Kokie gebėjimai gali būti tokie? Pavyzdžiui, skaitydami mintis ar gebėjimą liesti fizinius negalavimus. Šie sugebėjimai atsiskleidžia panašiai kaip kūrybingi, ty su gyvybinėmis jėgomis per daug.

Jogoje manoma, kad šie gebėjimai jau yra mus įtvirtinti, bet mes dar to nesuvokiame, mes nežinome, kaip juos panaudoti. Žmogus iš tiesų gali daug.


2 patarimas. Kaip veikia mantra jogos veikla? Namas ir rupaTie, kurie praktikuoja mantros jogą anksčiau ar vėliauĮdomu, koks yra šios jogos mechanizmas. Galų gale, tai suteikia tikrai didžiulių rezultatų. Ir mes norime bent jau pirmojoje aproksimoje išsiaiškinti, kokių mechanizmų dėka ši magija.

Kak rabotaet mantra-joga? Nama ir rupaŠiandien mes paliesime pagrindinę jogos dalįformos ir vardo nedalomumas. Sanskrito kalba taip skamba kaip "nama" ir "rupa", o tai reiškia vardą ir formą. Kiekvienas vardas turi formą, ir kiekviena forma turi pavadinimą. Ir jie visada sutampa!

Kas yra vardas? Pavadinimas yra tam tikra garso vibracija. Mes ją suvokiame išklausymo organų. Jei kas nors paskambins į mus pagal vardą, tada gausime oro svyravimus ir susitraukimus. Jei jis rodomas grafike, tai atrodys kaip slėgio svyravimai. Kai tik šios vibracijos pateks į mūsų ausines, jos nervų galuose sukels svyravimus. Tada šie svyravimai perduoda signalą į subtilesnį lygį.

Dėl šio proceso mes tai suprantamepaskambino mums. Taigi procesas atrodo išoriškai. Mūsų vidiniam įrenginiui yra tam tikra kalba. Tai korespondencija tarp vibracijos, einančios ant paviršiaus arba mūsų budos viduje, ir objekto, kurį sudaro pumpurai.

Kas yra Budhi? Budhi (Skt.) Ar yra Indijos filosofijos samprata, intelektualinis-norintis principas, protas. Budhi pateikia minčių ir idėjų įvertinimą.

Čia yra lygiai taip pat. Yra eilė to, kas buddhi yra tikslios objekto, kuris yra pateiktas Buddhi, kopija. Mes galime pasakyti, kad yra proto kalba, originali kalba, kuri suprantama visiems, kurie turi buddhi. Remiantis tuo, yra net įsitikinimas, kad tokia "budhi" per didybė - suprasti visas pasaulio kalbas, taip pat paukščių ir gyvūnų kalbas. Bet tai jau yra iš fantazijų ir mitų, kurie supa jogą.

Kai tik informacija perduodama per organusjausmai patenka į manas, susidaro vibracija, ir ši vibracija yra tiksli kopija, kuri susidaro buddhi. Todėl mes matome pavadinimo ir formos neatskiriamumą. Pasirodo, kad jei mes žinome vardą ir sakome, bent jau antrą kartą buddhi suformuotas vardą atitinkantis vaizdas. Šis vaizdas, savo ruožtu, gali konkuruoti su vaizdais, kurie ateina pas mus iš supančios visatos.

Ir jei yra situacija, kad mesnorėdami pamatyti ar suvokti save vienoje ar kitoje situacijoje, tada, norėdami užkirsti kelią situacijai, mes pakeičiame nereikalingą daiktą reikalingais, tarsi užsikimšę nereikalingą objektą. Būtinas objektas vizualizuojamas ir sustiprinamas mantra.

Šių objektų vaizdai pradeda konfliktuspatys. Jų stipresnis laimi! Stiprus yra tas, kurį mes pati suteikiame šiai galiai. Pasirodo, kad iš mūsų į aplinkinę visatą yra impulsas, kad mes pagimdėme mūsų valią! O aplinkinė Visata savo ruožtu pradeda keisti, kaip mums reikia. Toks sudėtingas mechanizmas!

Mes, valdydami įvairius vaizdus naudodamijo vaizduotę, remiant mechanizmą su jantrais, mantromis, atstatydinant visą savo visatą. Fantastinė teorija! Pasirodo, jei jums reikia kokio nors objekto ar reiškinio, tuomet jūs galite išprovokuoti savo išvaizdą pakartodamas mantrą. Mantra sukurs vaizdą, ir vaizdas paveiks visa kita. Ir visata yra tik prisitaikyti prie to!

Žinoma, iš tiesų šis mechanizmas yra daugsunkiau. Ši informacija pateikiama tik pirmąja prasme, kaip veikia mantros joga. Svarbiausia, kad mes neatsižvelgtume į teoriją, bet priimtume praktiką. Mes pasirenkame mantrą ir pradeda keisti mūsų visatą!3 patarimas: raja jogos. Koks yra abejonių pavojus?Žmogaus protas yra linkęsabejoti numatytų tikslų teisingumu. Abejinga, ar turiu pakankamai jėgų. Jogos požiūriu abejonė yra viena iš rimčiausių kliūčių nustatytų tikslų siekimui.

v-chem-opasnost039; -somnenijMes abejojame ir, pasirodo, žengi žingsnį į priekį,tada eik atgal. Dėl to mes neapsimokime, bet lieka pradinėje padėtyje. Vis dėlto abejonės neleidžia atmesti planuojamos ir įsitraukti į tai, ką mes esame įsitikinę.

Dėl šios priežasties didžiulis kiekisenergija, laikas eina, ir mes trampomės vietoje. Joga raginama atmesti abejones ir pradėti įgyvendinti planą. Turite tikėti savimi! Ateityje, kai norime pasiekti norimą, mūsų tikėjimas bus sustiprintas natūraliu būdu. Tačiau pirmiausia turime imtis tam tikrų pastangų.

Mes nustatėme tikslą sau, mes jį įgyvendiname. Palaipsniui didėja užduočių sudėtingumas, su jais sustiprėja tikėjimas savimi, stiprėja valia. Ir mums lengviau valdyti savo protus. Sąmonė nebėra skubi, bet yra mūsų kontrolės.

Žinoma, visa tai bus padaryta, tai užtruksįtempti aukštyn! Išlaidos bus tiek iš psichinės, tiek iš fizinių procesų. Gebėjimas sutelkti dėmesį į vieną užduotį reikalauja išmėginimų. Bet galų gale mūsų valia vystysis tik tada, kai ją taikysime. Jei mes nenaudosime jo gyvenime, jis netaps tvirtesnis.

Norint sustiprinti valią galime kreiptisRaja-jogai. Jame yra labai daug pratybų, kad galėtume atskleisti mūsų norus. Tai galiausiai padės mums susidoroti su sudėtingomis gyvenimo situacijomis ir taip pat bus rimta pagalba, kurią galbūt net reikalaus, mūsų dvasinio vystymosi keliu.


4 patarimas. Kas yra "nuoga joga"Tradiciškai pripažįstama, jog joga buvo suteiktažmonija dievui Šivai. Jis parodė žmonėms apie 80 000 pozų, iš kurių, laikui bėgant, buvo keli šimtai geriausių. Viena ar kita forma jie įeina į įvairias mokymo kryptis. Net labai egzotiška.

Jogos ar asano laikysena yra tam tikra pozicijaKūnas kartu su vidine koncentracija konkrečiu organu, kūno dalimi ar energijos centru. Negalite skambinti senovės indų sistema tik egzotiška gimnastika. Greičiau, jis yra visa filosofinė sistema, kurioje kūno tobulumas per asmenį pasiekia dvasios ir vienybės su visa visatos viršūnę. Todėl geriau jausti erdvę, paprastumas vykdymo pozos, tyrinėti skirtingas pozicijas, praktikuojantis gali visiškai atskleisti. Tai yra "nuoga joga", kuriame nėra vietos drabužius, net padengti privačias dalių.

Amerika yra priešais visą planetą

Pasirodė pirmieji krypties šalininkaiKalifornijoje, praėjusio šimtmečio pabaigoje. Hipių, LSD ir seksualinės revoliucijos laikotarpiu gimė daug įdomių mokymų, filosofinių sistemų ir praktikos. "Naked jogos" tapo viena iš tokių madingų tendencijų, kaip rodo filmai, pagaminti tose dienose.
Joga "nuogumas" kartais vadinama "Naga-Sadhu" - tai būdas suprasti save ir pasaulį per jogą visiškai apnušimu.
Ilgai trunkanti 30 metų patirtisplika buvo keletas pasekėjų. Ir tik 1998 metais buvo atidaryta pirmoji oficiali jogos studija "Midnight Yoga for Men". Tai tapo tam tikra įtaka praktikos plėtojimui ir jos sklaidai pirmiausia Amerikoje, o vėliau ir pasaulyje.

Praktikos privalumai nuogas

Jei esate nuogas, jūsų kūnas tampa prieinamasgamta. Jūs galite pamatyti jį iš sienos veidrodžio pusėje. Norėdami stebėti teisingą asanų atlikimą, vieta erdvėje, sutelkti dėmesį į praktiką ir neapsunkinti. Palaipsniui pradedi mylėti savo kūną, atkreipti daugiau dėmesio į detales, siekti tobulumo.
Jūs nesikiša į drabužius, matomos visos praktinės klaidos, dabar kiekviena detalė, kuri anksčiau buvo nepastebima, dabar yra svarbi.
Galite praktikuoti ramioje savo namuose,toli nuo žvalaus akių ir galimo kitų nesusipratimų. Arba eikite į jogos klasę grupinei pamokai. O pastaruoju atveju pradinį suvaržymą palaipsniui pakeis emancipacija ir pasitikėjimas savimi. Nekreipkite dėmesio į seksualinį ar erotinį momentą praktikoje. Tai toli nuo pagrindinio ir net pavojingo reiškinio jūsų fizinio ir dvasinio vystymosi linkme. Galbūt iš pradžių tau bus tęsiamos nereikalingos minties, bet tada atsiveria grožis ir plastikas, lankstumas ir malonė, pasitikėjimas ir ramybė. Jogos guru įspėja, kad geriau visiškai atsisakyti lyties ar išlaikyti nuosaikumą, jei yra tvirtas ketinimas kuo geriau išnaudoti pamokas.
5 patarimas: kaip pasveikintiKaip susijaudinti? Taip, tai labai paprasta. Pasinaudokite mūsų patarimais, o pilkas kasdienis gyvenimas bus ryškių spalvų.

Kaip pasinerti1. Puikus penkis.Ar esate bloga nuotaika? Na, taip atsitinka. Kokios penkios priežastys gali būti blogėjančios? Ir šie klausimai padės jums: kada paskutinį kartą valgėte? Ar įkvėpėte gryną orą? Kada paskutinį kartą tu miegai? Su kuo? Ir, svarbiausia, kodėl? Atėjo laikas nuspręsti. Suteikti vieną sakinį "laimės" apibrėžimą. Šis pratimas padės jums suprasti, kam jūs siekiate, ir suvokti, kad daugelis tikslų buvo pasiekti. Edinym.Zanyatiya sportinė veikla skatina laimės hormono endorfino plėtrą - visi žino apie tai, bet daugelis žmonių pamiršta, kad plaukimas, joga ir seksas taip pat yra treniruoklių ... 4. Valgykite ir galvokite. Tam tikri produktai, pavyzdžiui, bananai, apmokestina mus energija. Tačiau jų įtaka psichikai, kaip įrodė mokslininkai, yra žymiai mažesnis nei maisto atneša į mūsų atmintyje laimingas akimirkas, pavyzdžiui, šokolado triušio, kuris per 5 metus jums davė Santa Moroz.5. Lyginamoji analizė. Ar jūsų kolega pasiekė daugiau profesijos, mylėjo mergina ir apskritai kaimynas laimėjo loteriją? Lyginant save su kitais, jūs sutelkiant ne savo nuopelnus, bet apie tai, kas jūs esate blogiau nei kiti, bet tai gadina nastroenie.6. Visi pastelės. Pasteliniai spalvos primena vasarą ir išstumia blužnį. Jums tik reikia dažyti sienas šviesiai geltonos ir eiti į neplanuotą apsipirkti: į vesenneletnih kolekcijos yra tiek daug dalykų, ottenkov.7 konkurse. Greitosios pagalbos automobilis. Pasiruoškite mūšiui po šimtmečio! Surinkite visus objektus, su kuriais turite šiltų prisiminimų. Galbūt tai daina jums šokti tuo baigimo, knyga, jaukus megztinis močiutė, saldainiai Vyniojimo padargai iš saldumynai, kortelių ar nuotraukų. Ir visada laikykite juos pasiruošę! 8 Gerai. Ir tai yra: padėti kitiems. Kavos atnešė kolega komplimentas artimui ir švytinti šypsena už svetimą .. Pagal loumal Laimės, tik 100 valandų altruistinių "darbą" padės jums jaustis visiškai laimingi laiko, likusio.