Namų simuliatorius: ką pirkti?

Namų simuliatorius: ką pirkti?Graži ir tinkama figūra ne visada yra dovanagamta, dažnai siekiant idealių formų, jums reikia sunkiai dirbti sau. Tokiu atveju jums reikia ne tik valgyti teisingai, bet ir sujungti fizinius pratimus, pamokas įvairiuose simuliatoriumiose.

Namų simuliatorius: ką pirkti?
Deja, ne visi žmonės nori ir yra pasiruošędirbti jo figūra, gali lankytis fitneso klubuose. Vienas iš jų trukdo intensyvaus darbo grafiko, kitų mažų vaikų, kurių niekas negali išeiti, o trečioji vis dar kelia nerimą. Todėl pastaraisiais metais vis labiau populiarėja namų treniruokliai.

Kokie simuliatoriai egzistuoja?

Visi simuliatoriai gali būti suskirstyti į dvi kategorijas -galia ir kardiozė. Pirmieji vienetai padeda vystyti raumenis ir pagerinti kūną. Kardio stimuliatoriai turi teigiamą poveikį širdies ir kraujagyslių bei kvėpavimo sistemoms, taip pat padeda mažinti svorį.

Namuose pamokas, kad išlaikytų kūnątonas, mesti porą papildomų svarų ir pagerinti kūną, rekomenduojama pirkti širdies ir kraujagyslių simuliatorius. Tie patys žmonės, kurie planuoja rimtai užsiimti sportine veikla ir kurti raumenų masę, verta pirkti energiją. Tiesa, tokie sportininkai retai traukuojami namuose, nes perkant visą reikalingą įrangą yra labai sudėtinga ir brangi. Todėl jie lanko treniruoklių salės, kuriose yra daug paruoštų treniruočių.

Tie žmonės, kurie nori numesti svorio ir pateikti figūrąforma gali tai padaryti su širdies ir kraujagyslių sistemos pagalba. Siekiant įvairinti mokymų procesą ir išsiaiškinti skirtingas raumenų grupes, rekomenduojama įsigyti dar vieną hantelius, išplėstuvą ir treniruoklių salę (fitball).

Koks simuliatorius pirkti namą?

Norėdami įsigyti namų treniruokliu, reikia kreiptiskruopščiai ir pirmas dalykas pasirinkti vietą, kurioje, faktiškai, vienetas stovės. Jei butas yra nepakankamai plotas, tada mini treneris gali būti idealus mokymasis namuose. Kaina už ją suprantama, labai įtaigiamas įdarbis pagal teisingą požiūrį. Be to, treniruoklis yra kompaktiškas: dvi pedalus po pamokų galima lengvai nuimti po lovos ar spintelės.

Stepper idealiai tinka tiems, kurie turi problemųzona - klubų ir sėdmenų. Kadangi simuliatorius atlieka pagrindinę šių raumenų apkrovą. Žinoma, yra modelių steperių su svertais, leidžiančių jums dirbti ir liemens. Tačiau tokie treniruokliai yra daug sudėtingesni ir kainuoja daugiau.

Verta paminėti šiek tiek apie ministappų modelį,su guminiu plastikais. Tokie treniruokliai gali efektyviai dirbti ne tik kojose, bet ir atgal, pečių, rankų. Prieš pasirinkdami tam tikrą "stepper" modelį, rekomenduojame jį išbandyti parduotuvėje. Deja, yra modelių, kurie nėra patogu dirbti.

Prieš pradedant pamokas širdies ir kraujagyslių sistemoje, rekomenduojama kreiptis į gydytoją, kad nebūtų pakenkta jūsų sveikatai.

Jei bute yra pakankamai vietos ir galiteNorėdami įdėti didesnį simuliatorių, verta įsigyti elipsinį. Ekspertai mano, kad tai suteikia geriausią poveikį klasėms, o ne žingsniui. Taip pat saugiau sąnarių ir stuburo.

Visi judesiai elipsiniame simuliatoriujeeik sklandžiai, be kirpimo. Ir primename vaikščioti slidėmis. Mokymo procese yra kojų apkrova, rankų raumenys, nugaros ir pečių diržas.

Kitas populiarus mokymo treniruoklisnamuose laikomas Kierat. Ir po sulankstomų modelių atsirado sporto prekių parduotuvėse, šio simuliatoriaus pardavimai karto padidėjo. Veikia gerbėjai naudoja įrenginį kaip alternatyvą lauko mokymui šaltojo sezono metu.

Verta paminėti, kad užimtumo poveikis važiavimuitakelis yra labai geras, bet ne visi gali užsiimti juo. Taigi, žmonės su stuburo ligomis neturėtų būti apmokyti ant treniruoklių. Tai suteikia pernelyg daug įtampą nugaroje, ir tai yra draudžiama tokią ligą.

Geras variantas kardioversijainamų pratybos gali būti pratybų dviračiu. Jo kaina yra mažesnė nei elipsės ir bėgimo takų kaina. Tačiau treniruočių poveikis nėra toks geras. Faktas yra tai, kad dirbdami stacionarioje dviratyje, darbe yra tik klubų ir veršingų raumenų raumenys. Ir liemuo nėra įtemptas. Ir tai neabejotinai neigiamas.

Norint gauti didžiausią naudą iš treniruoklio, reikia nuolat stebėti savo laikyseną. Grįžti visą treniruotę turėtų būti lygus.

Kaip "JustSuggest"


SPOTAS SU SPORTO VEIKLA. Per labaiintensyviai treniruojantis, galite prakaituoti dešimt kartų daugiau nei paprastai - paskirstydami iki 10 litrų prakaito per dieną. Tai yra didelis skysčio kiekis, todėl tai tikrai svarbu mokymui - mokymų metu gerkite daug vandens, kad išvengtumėte dehidratacijos.
Sužinokite daugiau