Kaip padaryti sėdmenis elastingą: pratimų rinkinys

Kaip padaryti sėdmenis elastingą: pratimų rinkinysGražus ir elastingas sėdmenis - tai bet kokia svajonėmoterys. Kad ši svajonė išsipildytų, reikia ne tik valgyti teisingai, bet ir aktyviai gyventi, tai yra, reguliariai atlikti fizines pratybas.

Pratimai elastingiems sėdmenims

Kad sėdmenys atrodytų gražiai,elastingas ir lieknas, labai svarbu atlikti fizinius pratimus. Jų kompleksai yra daug, kiekvienas treneris turi savo techniką. Tačiau, nepaisant visos šios įvairovės, verta žinoti, kad rezultatas būtų pastebimas - reikia dirbti! Pratimai šiuo metodu gali ir turėtų būti atliekami 2 kartus per dieną, neleiskite. Svarbu juos derinti su racionalia mityba, o per mėnesį bus pastebimi mokymo rezultatai.

Kompleksiniai pratimai siauromis ir elastingiems sėdmenims

1. Pratimai su kėdėmis. Labai paprasta kontrolė. Sėdėti ant kėdės ir laikyti objektą savo keliais (obuolys, rutulys, minkštas žaislas). Laikykite objektą keletą minučių (3-4), tada atsipalaiduokite ir kartokite šį pratimą dar 2-3 kartus. Nugara turi būti tiesa!

2. Pratimai "Sraigimas ant kelio". Kelio, rankos ant liemens arba pakeltas aukštynir šiek tiek sulenkiamas viduje. Sėdėkite lėtai dešinėje sėdmenų pusėje, tada užlipkite ir sėdėkite kairiajame sėdmenyje. Pratimai su sėdyne ir kėlimu atliekami vienodai lėtai, todėl mokymas yra efektyvesnis.

Exercise Callanetics - sukimas ant kelio

3. Ištvermės pratimai. Atsistokite prie sienos ir laikykitės priešais jį galvos nugarą.lopinė ir sėdmenis. Tada lėtai sulenkite kelius ir įtempkite raumenis, laikykite 1-2 minutes. Lėtai grįžkite į pradinę padėtį. Jei šis pratimas bus atliktas teisingai, pradžioje tai atrodys labai sunkiai. Turėtumėte pradėti nuo 2-3 metodų.

Kvalifikacija "Callanetics" už ištvermę

4. Pratimai "Heron". Atsistokite tiesiai ir lėtai traukite į kelio sąnarį, sulenktą keliu. Paspauskite kelio sau ir palaikykite 1 minutę, pakeiskite koją. Kartokite pratimą kiekvienoje kojoje 10 kartų.

5. Pratimai su pėda ant grindų. Atsigulkite ant nugaros, kojos sulenktos keliuose. Išlygindami raumenis, ištraukite dubenį iš grindų, o kojas atsistos ant grindų. Idealiu atveju, jūs turite atlikti šį pratimą 20 torso keltuvų per 2 minutes.

Pratimai su pėdų ant grindų