Sporto sužalojimų prevencija

Sporto sužalojimų prevencija"Sportas yra sveikata, tai eina į priekį" - apietai pakartojama kiekviename kampe, tačiau žmonės linkę pamiršti, kad sportas visada reiškia traumą. Ne, norint atsisakyti sau sporto, nes tai nėra būtina, jums tiesiog reikia žinoti, kaip apsisaugoti nuo sportinių sužalojimų.

Sporto sužalojimų prevencija

Dažnai būna taip, kad, atėjęs į salę, žmoguspraranda koncentraciją - jis galvoja apie darbą, studijas ar kitas neatidėliotinas problemas. Tai yra neteisinga, nes treniruotės metu jūs turite visiškai pasinerti į galvą, todėl jūs turite būti labai atsargūs, kad pratimai būtų teisingi. Taip, taip, dažnai tempiant raiščius ir raumenis, mėlynės ir net lūžiai atsiranda tik todėl, kad žmogus yra išsiblaškęs.

Norint pasirinkti tam tikrą sportą, turite susipažinti susaugos technologija, kuri apsaugos jus nuo žalos. Daugelis kreipiasi akis šį kartą, bet tai negerai, kaip gali uninitiated, kad žmonės žinotų, kad, pavyzdžiui, tuo kovoti salė draudžiama sėdėti su savo nugarą į kilimėlio? Kiekvienu konkrečiu sporto turi tam tikrą subtilybes ir niuansų.

Jei teatras prasideda kilimėliais, eik į salęprasideda patogios sportinės aprangos ir batų pirkimu. Sporto kostiumas neturėtų būti sukabintas ir per didelis. Svarbu atkreipti dėmesį į kelnių ilgį - svarbu, kad jie nebūtų pernelyg ilgi. Jūsų pasirinktos sportbaitės turėtų būti pagamintos iš "kvėpuojančios" medžiagos ir tinka jums pagal dydį. Bėgimui - tai vienas batas, boksui - dar vienas, todėl verta pasikonsultuoti su treneriu šia tema.

Prieš pradėdami pagrindines pratimus, raumenis reikia sušilti. Visi žino apie sušilimo pranašumus, tačiau nepaisant to daugelis jų vis dar praleidžia.

Taip pat svarbu nedalyvauti mokymuose po nemigo nakties, labai pavargęs. Turėtumėte būti linksmas, miega ir įprasta nuotaika.

Tuo atveju, jei patyrėte traumą, neskubėkite grįžti į salę. Būtina jį išgydyti iki galo, kitaip pasekmės gali būti negrįžtamos.

Kai pagrindinio mokymo yra daugiau, imtis tik kelias minutes kablys, nes raumenims reikia palaipsniui išversti į ramybės būseną.

Stebėdami šiuos paprastus patarimus, galėsite išlaikyti savo sveikatą ir savo vaikų sveikatą.