1 patarimas: meditacija - kas tai yra?

1 patarimas: meditacija - kas tai yra?Jūs dažnai girdite apie meditacijątam tikras ritualas, kuris tam tikroje vietoje, tam tikru laiku, su tam tikra mantra ir kt. Yra daug skirtingų meditacijos metodų, metodų, tačiau yra dar vienas svarbus veiksnys - tai yra būtent meditacijos būklė.

Meditacija yra būdas žinoti save!

Meditacijos būklė yra veiklos jausmaskūnas, protas ir emocijos, kurie yra jūsų valdyme. Tai trikdymo, nerimo, dirglumo nebuvimas. Meditacijos būsenoje žmogus gali eiti per mamutų bandą ir jis nemirks akis.

Ši atskyrimo būklė nėra tokia prasme, kadŽmonės nedalyvavo emociškai, kas vyksta aplink, bet ta prasme, kad ji kontroliuoja jokių emocijų rodo, bet tuo pačiu metu būrys leidžia jam imtis konstruktyvių sprendimų remiasi ne asmeninių interesų ir visuotinio masto interesų.

Na, vis tiek tai dar anksti. Pažiūrėkime, kokios meditacijos ten yra!

Energijos lygyje yra trys meditacijos etapai: Tamasicinė energija yra visiško ramybės energija, bet ne nuovokumo prasme, bet visiško nulio - užmaršties, apatijos, inercijos prasme. Fizinio kūno veikla perima kūną iš tamo būklės, iš miego būsenos. Žmogus, besimokantis iš tamasinės energijos būklės, tik miega - jo energija užšaldyta, paverčiama kisseliu, jis nori miegoti arba jau miegoti ir mato svajonę apie tai, kaip jis medituoja.

Žmogus yra tamas valstijoje po miegančio, valgęs tamasichnų maistą arba dar blogiau, kai ilgą laiką sėdi prie televizoriaus ar kompiuterio arba meluoja ant sofos.

Šioje būsenoje meditacija bus labai lėta -ji nesuteiks jausmų, išskyrus kaip savo tėvynės įvykdymo jausmą. Prieš pradedant medituoti, būtina išeiti iš šios valstybės - išjuokti. Pasivaikščiojimas ar greitas pasivaikščiojimas, jogos, šokių, įvairių jėgos pratybų atlikimas. Apskritai, sūpynės energiją, pašalinti kūną iš tamas būklės.

Tik tai nereiškia, kad penkių minučių treniruotėspakankamai - jūs pajusite, kaip jūsų valstybė iš apačioje pateko į gyvybingumą, šviežumą, aiškumą. Ir tada jau prasideda antrasis meditacijos etapas.

Rajas yra visiškos veiklos būsena kaip protas,emocijos ir kūnas. Šioje būsenoje, žmogus nori užsiimti veikla, kunkuliuojantis energija savo kūno, nori išeiti, jis nori išreikšti save kai labai svarbus dalykas - ar tai skalbimo kojinės ar sutartis su didele kompanija. Protas visada užimtas darbo dėl veiklos - "Aš neprisimenu, bulvės pakankamai ar reikia eiti į parduotuvę pirkti ... ir vaiko aš dabar Patalynė pasikeitė ar ne, ... bet prie pirmaujančių palaidinė perdavimo tik su tokiu nėrinių apykaklę turėčiau eiti ..." arba - "... automobilis veda į dešinę, arba rato nuleista arba būtina žlugti eiti ... ten, kur pernai nėjo - tai brangus ir visi puikus ... bet ten gali būti vienas, kad atėjo į raudoną automobilį - taip sultinga ... Įdomu tai, kad iš kitų durų esanti blondinė visada žiūri į mane ir šypsosi ... "ir taip, kad begalybė.

Protas yra susijaudinęs, jis yra aktyvumo viršūnėje, kūnas nesėdasi, emocijos yra pasirengę išplėsti. Apskritai, jūs sėdėtumėte ir palaukite, kol baigsis viskas.

Norint pereiti į sattvos valstijąpadėti tam tikriems kvėpavimo būdams. Sattvic energija yra labai artima kosminio ekstazio būsenai, palaima, euforija. Šioje būklėje gimsta naujos idėjos, kyla kūrybinis įkvėpimas. Jūs einate į lygį, iš kurio jūs galite pamatyti daugelio problemų sprendimą, tarsi iš viršaus, be prietarų, be identifikacijos.

Tačiau norint pasiekti šį lygį, dar trys lygiaisattvic meditacija. Pirmuoju lygmeniu, jausdamas ramybę ir ramybę kūnu ir emocijas, meditatorius žiūri, kaip jo mintys praeina pro jį kaip debesys danguje arba, kaip jis žiūri juos, kaip praeiviai iš lango. Jis neatspindi minčių - jis žiūri į tai, kaip viena mintis gimdo kitą, kuri gimdo kitą ir pan. Stenkitės rasti tarpą tarp jūsų ir pačių minčių - čia jūs esate, tačiau minčiai nepriklauso nuo manęs.

Po šio žingsnio meditacija staigiai praktikuojamaranda tokią liniją, kryžmą, dėl kurios jis atskleidžia save kaip stebėtoją ne savo kūnu. Jis pasireiškia subjektyvaus realybe, atskirtu nuo fizinio ir psichinio pasaulio objektų. Jis nėra kūnas, o pasaulis nėra tikrovė, bet tik pasaulio interpretacija, sukurta atsitiktinėmis aplinkybėmis tam tikromis sąlygomis. Tada trečiajame lygyje esate tik kaip taškas kosmose, nieko, kibirkšties, sąmonės kibirkšties. Jūs jaučiate, kaip begalinėje tuštybėje visatos vandenynas atsinaujina savo rankas, ir jūs pragaištate savo palaima. Jūs suprantate, kad ne tik jie tampa nieko, nieko, bet jie visada buvo ir tik atsitiktinai pritarė realybės iliuzijai.

Atlikite tokią kvėpavimo techniką - ramus,Gilus kvapas, tas pats ramus, gilus išgydymas. Pilvo kvėpavimas, nuolatinis ir vienodas. Nuolat stebėkite kvėpavimą, jo įvedimą ir tai, kaip jis eina. Dėmesys savo kvėpavimui. Negalima laukti rezultato - visiškai tapti stebėtoja jūsų kvėpavimo - "Aš esu tas, kuris žiūri kvėpuoti".

Tiesiog nemanau, kad tai lengva - prisiderinti priekad pradėdami medituoti, anksčiau ar vėliau ateisite į meditacijos būseną. Gal po tam tikro reguliarios mankštos metu ne tik praktikos metu, ir kai jūs einate gatve ir džiaugtis švariu oru po lietaus, staiga nori užsukti į spartėjantis bangos netikėtų patirtimi. Tu pažvelgsi į pasaulį, ir jis yra visiškai kitoks - kaip sulėtėjo ir viskas kvėpuoja, myliu.

Arba pažvelgsi į bet kurį žmogų, ir jis staigatapti neįtikėtinai gražu - matai Jame paties Dievo įsikūnijimą. Arba, staiga, kažkur girdėjote skraidančio balandžio sparnus, ir šis garsas staiga sustabdo pasaulį - kažkas pristabdė ir tiesiog žiūri saulę lėtai nusileisti į aukštus namus. Būtinai - tai, viskas! Sustabdykite, uždarykite akis ir eikite giliau į save - neleiskite jam paslysti!


2 patarimas: meditacija. Svarbu prisiminti praktikąLabai svarbu suprasti, kad meditacija yra natūralus ir darnus procesas. Tai neturėtų tapti tokiu asmeniu, kuris praktikuoja tai, kažkas sunku ir nenatūralus.

Meditacija. Svarbu prisiminti praktikąDaugelis ankstyvųjų meditacijos specialistų mano, kadjums reikia tam tikru būdu pablogėti. Ateityje, jei jiems pavyks susipažinti su "tikrosja jogos" meditacija, jie netgi kartais nusivylę. Jie laukė kažko sudėtingo ir niūrios, bet, kaip paaiškėjo, viskas yra visiškai kitokia.

Meditacija yra natūralus procesas, kuris savo charakteristika arčiau vaikų žaidimas, nei į asketišką praktika, kuri pati sudaro daug įtampos.

Pavyzdžiui, vaikai gali žaisti, galvoja apie kažkąpasinerti į savo svajones. Meditacijos praktika labai panaši į šią "okupaciją". Tačiau per šį paprastą, iš pirmo žvilgsnio veiksmą, yra paslaptingų vidinių procesų.

Jei norime suprasti, kaip taigili procesai, tuomet turėtume nurodyti senovės jogos traktatus. Mes suprasime, kaip veikia šis mechanizmas arba mes nesuprantame, nesvarbu. Svarbu, kad jei mes derinsime ir reguliariai praktikuojame meditaciją, mes tikrai gausime rezultatų!

Labai svarbu, kaip mes medituojame. Mes atsimename, kad tai natūralus procesas. Mes pradedame praktiką, kaip paaiškėja. Palaipsniui mūsų protas, kuris mėgsta valdyti viską, išlaisvins nuo jo supratimo. Atlaisvintoje valstybėje praktika bus daug produktyvesnė.

Būtent tikslūs meditacijos praktikos tikslaiyra sugebėjimas atsipalaiduoti savo protui, paleisti savo problemas ir nuversti į savo vidinį pasaulį. Tai priklauso nuo šio įgūdžio, jūsų sėkmė meditacijos praktikoje.3 patarimas: meditacija: taisyklės ir niuansaiMūsų gyvenimas yra pilnas sustingimo, greito ir kasdienužduotys. Kaip šiame ritme išlaikyti psichinę pusiausvyrą, išspręsti gyvenimo problemas, neprarandant sielos jėgos? Kaip ramiai bendrauti su kitais? Kaip priimti sprendimus pagrįstai ir atsargiai? Kur galime pasistengti paimti savo pačių gyvenimą mūsų valdyme, o ne pasikliauti trumpalaikėmis emocijomis? Meditacija padės mums išspręsti visus šiuos aktualius klausimus!

MeditacijaKą daro meditacija?

Meditacija yra praktika, kuri leidžiamums pailsėti. Tai yra privaloma savybė. Yra daugybė meditacijos rūšių, tačiau jei po praktikos jūs nematote fizinės ar psichinės jėgos naštos, tada, matyt, jūs neatsižvelgėte į meditaciją.

Vienintelės išimtys yra, kai mes tik prasidėjodirbti meditacijos įpročio ugdymui. Jei mes užsiimame tam tikrą laiką, tada meditacija suteikia mums jėgų! Per keletą minučių, ne daugiau kaip penkiolika, galime jausti tokį energijos spūritį, kurį negalėsime jausti po ilgo miego! Tokia jėga yra meditacijos praktika.

Kam tai yra naudinga medituoti?

Meditacija yra naudinga tiems, kurie patiria emocijas, tiems, kurie sprendžia gyvenimo problemas, tiems, kurie užsiima fizine veikla. Apskritai, meditacija yra naudinga visiems.

Mes visi turime išlaikyti ramybębūsena! Visi turime atkurti mūsų jėgą. Ir norint, kad atsigavimo procesas būtų produktyvus, o ne per daug laiko, turime išmokti medituoti.

Kiek meditacijos reikia norint gauti rezultatų?

Kaip ir visose jogos praktikose, tai yra labai svarbuharmonija! Žinoma, tai taikoma ir meditacijai. Čia svarbu tai suprasti, kad norint, kad mums būtų patogi ir pasinaudoti praktika, turime sukurti įprotį. Vystant ir įtvirtinant įprotį, reikia laipsniškumo ir tvarkingumo. Jokių aštrių kūno judesių neturėtų būti padaryta.

Mes pradedame savo praktiką nuo kelių minučių per dieną,arba nuo dviejų iki trijų kartų per savaitę, nes mums leidžia mūsų galimybės. Geriau šiek tiek, bet reguliariai, negu trys valandos kartą per mėnesį. Kadangi, jei yra daug praktikos, mes retai užsiimame, nebus pripratę prie įpročio, ir mes galiausiai atsisakysime visko, ko pradėjome.

Po kelių mėnesių, pavyzdžiui, trys, mes atnešimemeditacijos praktinis laikas iki penkiolikos minučių. Šį kartą, kurį galima rasti šiuolaikinio gyvenimo ritme. Tai nėra daug. Mes kartais praleidžia daug mažiau laiko nenaudingiems dalykams. Tačiau šį kartą, kita vertus, pakanka gauti apčiuopiamų rezultatų. Rezultatai bus reikalingi, tik meditacija turėtų tvirtai prisitaikyti prie mūsų gyvenimo.

Kaip pasirinkti meditacijos vietą?

Iš karto verta pasakyti, kad geriau pradėtimedituoti sąlygomis, kurias turime šiuo metu, o ne atidėti, laukdami laiko, kai pasirodys "idealios" sąlygos. Idealios sąlygos niekada nebus!

Viskas priklauso nuo mūsų karmos. Ir mūsų užduotis yra pasirinkti "geriausią iš blogiausių", jei taip aplinkybės yra. Ir dar, kokie veiksniai yra svarbūs renkantis vietą? Pradedantiesiems, tai būtų gera praktika pradėti kažkur gamtoje, gražioje vietoje, neutralus, kaip sakoma, į teritoriją.

Tai svarbu, kad niekas mus neabejotų. Mūsų protas linkęs klijuoti ir šokinėti nuo minties iki minties. Ir jei mes pradedame praktikuoti namie, tada turėsime mintis, pavyzdžiui, "tai būtų būtina atlikti remontą", "Noriu pertvarkyti baldus", "atėjo laikas valyti grindis" ir kt. Kai mes įgyjame jėgų, tokios mintys negalės pasibelsti mums prisitaikyti. Tačiau tai yra svarbu pradėti.

Taip pat gerai praktikuoti, kur mes nesamesutrikdyta, kol mes praktikuojame. Jei ši vieta yra gatvėje, parke, tada, kai yra daugiau praeivių, žmonės vaikšto šunys. Jei tai namuose, tai ten, kur nieko nieko nereikia, kol tai atliekate. Apskritai mes stengiamės kiek įmanoma išvengti išorinių stimulų poveikio. Mes pasirenkame optimalią vietą iš to, ką turime.


4 patarimas: kaip medituotiMeditacija yra senoji pokyčių praktikasąmonė, kuri atėjo pas mus iš jogos ir budizmo. Meditacija turi teigiamą poveikį žmogaus kūnui: sumažina baimę, agresiją, depresiją, pagerina emocinę būseną, atveria kūrybinius sugebėjimus ir skatina atsipalaidavimą. Tačiau pasinerti į tikrąją meditaciją nėra taip paprasta. Turėkite pakankamai kantrybės ir atkaklumo, ir labai greitai jūs patiriate stebuklingą meditacijos poveikį savo asmeninei patirčiai.

Kaip medituoti
Jums reikės
  • - lengvi ir patogūs drabužiai;
  • - antklodė ar skara, palaikanti kūno šilumą;
  • - žadintuvas arba laikmatis;
  • - Bell arba tingshas.
Instrukcijos

1


Meditacijai pasirinkti ramioje jaukioje vietoje, kurjums nebus trukdoma. Idealus meditacijos laikas yra ankstyvas rytas, kai sąmonė dar nekelia kasdienių rūpesčių. Be to, geriau praktikuoti šią dvasinę praktiką ant tuščio skrandžio. Norint pasiekti emocinę pusiausvyrą, pakanka medituoti tik vieną kartą per dieną tuo pačiu metu.

2


Paimkite patogią pėdą ant galvos, kaklo irkūnas buvo tiesia linija. Kūno padėtis parenkama individualiai, nes bet koks diskomfortas gali užkirsti kelią panardymui meditacinėje būsenoje. Populiariausias variantas yra lotoso ar pusiau lotuso poza. Pradedantiesiems, rekomenduojama paprastą laikysena: sėdi ant kėdės su tiesia nugara, gulint ant tatamio, sėdi ant jo kulniukai su užrašu savo kelio, sėdi ant grindų su sukryžiuotomis kojomis.

3


Gaukite signalizacijos arba laikmačio pabaigos laikąmeditacija. Norėdami sukurti tinkamą nuotaiką ir lengvą išeiti iš meditacijos, naudokite varpą ar plonius cimbolus (tingshas). Pradėkite ir baigk kiekvieną pamoką meditacija skambėjimas varpui arba smūgis ant cimbolų.

4


Užverkite akis ir bandykite maksimaliai padidintiatsipalaiduoti Lengviausias būdas pasinerti į meditaciją yra sutelkti dėmesį į kvėpavimą. Įkvėpkite natūraliai, kiekvieno kvėpavimo ir žodžio "du" psichiškai išreikšdami žodį "vieną kartą" su kiekvienu iškvėpimu. Nebandykite kontroliuoti kvėpavimo ritmo.

5


Plačiai paplitęs meditacijos naudojimasįvairios temos - meilė, turtas, sveikata. Taigi įsivaizduokite, kad esate vaizdingoje vietoje: gėlių klijuoti, jūros pakrantėje. Įkvėpkite gėlių kvapų, pajusite šiek tiek vėją ant odos. Ir tuo metu, kai jaučiate laimę ir ramybę, įtrauk savo mintis į tokius pageidaujamus vaizdus. Tai galėtų būti jūsų svajonių vyras, graži namo, prabanga ir turtai, ideali figūra, į kurią taip nori. Mėgaukitės savo įsivaizduojamą pasaulį ir jo privalumais. Ir darbe, norint pasiekti brangų tikslą, dažnai prisimena tuos nuostabius pojūčius, jie duos jums jėgų.

6


Kai žadintuvas išsijungia, lėtai atidarykiteakys Paimkite keletą gilių įkvėpimų. Pakilk ir tvirtai įsitaisyk. Negalima pernelyg nusiminusi, kitaip jūsų galva sukasi. Galų gale meditacijos metu sulėtina širdies ritmą ir sumažėja kraujospūdis. Nepamirškite skambėti varpui. Jei galite suprasti meditacijos meną, ji bus apdovanoti jums ramybę ir pagyvinti visą dieną.5 patarimas: meditacija kaip raminanti priemonėMeditacija yra vienas iš būdų atsipalaiduoti,ramus nervus ir pabėgti nuo šurmulio ir šurmulio. Galų gale, kaip žinote, visos nervų ligos. Tai taip pat tinka pakankamai susigrąžinti, kad pasinerti į tylą ir abstrakti nuo jų problemų.

Meditacija kaip raminanti priemonėKą reikia žinoti

Pirmajame etape meditacija yra aSusižavėjimo iš nereikalingų minčių ir dalinio atjungimo nuo fizinio pasaulio procesas. Daugelis metų mokosi šio meno, siekdami ramybės ir harmonijos. Šiuo atveju paruošimas yra labai svarbus. Be to, neįmanoma pasiekti pageidaujamo rezultato. Kad jums nieko netrukdytų, įdėkite patogius drabužius, o ne judesius, ir pageidautina iš natūralių audinių. Išjunkite visus elektros prietaisus. Iš anksto įspėkite šeimos narius, kad nesijaudinkite. Nenorėkite įeiti į transą per pirmąją meditacijos sesiją. Dėl nesugalvojo proto tai kenkia. Suprasti meditacijos meną reikia laipsniškai. Meditacijos procese reikia išmesti visas nereikalingas mintis iš galvos ir bandyti nieko nekalti. Iš pradžių tai bus nelengva padaryti, bet laikas bus sėkmingas.

Kvėpavimas

Pirmiausia turite dirbti su kvėpavimu. Ilgą laiką atkreipkite dėmesį į kvėpavimo ir kvėpavimo ciklą. Taigi, jūs būsite išsiblaškęs, o protas susikoncentruos tik į kvėpavimą. Praktika tęsiasi, dėmesys taps gilesniu. Šiuo metu pamėginkite pamiršti visas problemas. Tik proto vienybė atneš jums išskirtinę ramybę.

Ką daryti meditacijos procese

Meditacija gali trukti nuo 15 minučių iki 2 valandųpriklausomai nuo jūsų sugebėjimų ir noro. Norint pasiekti rezultatą, visas procesas turi vykti keturiais etapais. Paruoškite, sureguliuokite kambario apšvietimą. Šviesa yra geriausia išjungti arba įjungti nakties šviesą. Ryškus žibintas tave tiesiog atitraukia. Giliai įkvėpkite ir ramiai sėdėkite 5 minutes. Atsipalaiduokite ir užimkite patogią vietą jums. Koncentruokite kvėpuojant. Stenkitės natūraliu būdu pajusti oro srautą. Nepastebėkite pašalinių garsų. Išleiskite visą neigiamą energiją. Pasinerkite į tylą. Toliau sekite natūralų kvėpavimo procesą. Pamiršk apie pasaulį aplink jus, jaučiatės tik pats ir jūsų vidinė energija. Išsiplėsk ir lėtai atidaryk akis. Nejudinkite staigių judesių. Sėdėkite dar dvi minutes, kol jūsų akys pripratės prie jo. Tada lėtai pakyla, kad netrukdytų poilsio būsenai. Atminkite, kad meditacija nėra speciali instrukcija. Ši praktika gali įvykti visiškai skirtingai, svarbu rasti tai, kas tinka tau. Po šios procedūros neskubėkite grįžti į įprastą verslą. Leiskite sau puodelio arbatos su savo mėgstama knyga ar pasivaikščioti po parką ar aikštę.