Kaip pasirinkti slidinėjimą - keli patarimai

Kaip pasirinkti slidinėjimą - keli patarimaiEsant didžiuliai šiuolaikinio asortimento sąlygomssporto įranga, kartais net profesionalūs sportininkai, kurie užsiima slidinėjimo šlaito, ji gali būti sunku pasirinkti tinkamą slidinėjimas, jau nekalbant apie paprastą mėgėjų, atsižvelgiant slidinėti tik kaip galimybe smagiai per žiemos šventes. Tačiau žinios apie pagrindines savybes, kurios turėtų vadovauti slidinėjimas pasirinkimas, padės palengvinti šį sunkų uždavinį.

Kaip pasirinkti slidinėjimą - keli patarimai

Kaip pasirinkti tinkamą slidinėją?

Daugeliu atvejų renkantis slidinėjimąpabandykite pasikliauti tokiu rodikliu, kaip ir važiuojančio asmens augimas. Tai galbūt labiausiai paplitusi klaida beveik visiems pradedantiesiems, norintiems prisijungti prie kalnų slidinėjimo. Pasak profesionalių sportininkų, važiavimo metu šis sporto įrangos ilgis nėra toks svarbus.

Šioje sporto srityje yra speciali disciplinaslalomo vardas. Visi vyrai sporstmen, kurie pasirinko šį kryptį, leistis nuo snieguotas šlaituose slidinėti ilgis 165 cm. Pradedantiesiems, šis faktas gali atrodyti keistai, tačiau tai dar kartą, kad šiuo atveju slidininkas augimas, absoliučiai nieko, priklauso įrodo. Slalomo takai apima daugybę pasukimų, kad sėkmingai pravažiuojant, slidės turi būti geros manevringumo. Taigi, kiekvienoje slidžių poroje galite rasti specialųjį žymėjimą (lotynišką raidę "R"), tai reiškia savo posūkio spindulį. Kuo mažesnis šis rodiklis, tuo trumpesnis posūkis bus, kai nusileis nuo kalno.

Renkantis slidinėjimo įrangągrindžiamas ne atskirų bruožų organizmo (amžius, svoris, ūgis) struktūros, ir tai, apie ką maršrutai jūs planuojate važiuoti. Yra keletas slidinėjimo rūšių, skirtų skirtingiems nusileidimams ir takams. Taigi, jei norite lėtai važinėti su trumpais pasukimais, slidinėjimo ilgis yra 155-165 cm, o apsisukimo spindulys į 11-14 m. Ventiliatoriai dideliu greičiu su lygaus ilgas sukimosi diapazonas turėtų rinktis slidinėti 170-185 cm su tekinimo spinduliu nuo 16 iki 25 m.

Žinoma, nepamirškite, kad kas norsSporto įranga pagal lytį skirstoma į dvi skirtingas kategorijas. Kitaip tariant, moteris vargu ar tinka vyrams.

Kaip pasirinkti slidinėjimo trasą vaikui?

Vaikui renkantis slidinėjimą reikia vadovautis visiškai skirtingais parametrais:

  • vaiko svoris ir amžius;
  • augimas;
  • patirtis slidinėjimas kalnuose;
  • važiavimo stilius.

Jei jūsų vaikas sveria mažiau kaip 40 kg, tai svoris bus nustatyti įsigyto kalnų slidinėjimo ilgį. Kai šis sporto prekės ir įranga gali laikytis šia schema:

  • svoris 10-20 kg; slidžių ilgis 70-80 cm;
  • svoris 20-30 kg; slidinėjimo ilgis - 90 cm;
  • svoris 30-40 kg; slidžių ilgis yra 100 cm.

Jei vaiko svoris yra didesnis nei 40 kg, vertikalios slidės aukštis turi būti lygus atstumui nuo žemės iki vaiko nosies.