Tantra - lytis ar būdas pernelyg sąmoningai?

Tantra - lytis ar būdas pernelyg sąmoningai?Tantra yra seniausia šiuolaikinio mokslo dalispasaulio. Traktatas "Vigyan Bhairava Tantra" yra 112 meditacijos technikos aprašymas, daugiau nei penkis tūkstančius metų. Galima sakyti, kad iš filosofinių tendencijų ir pasaulio religijų išaugo. Bet Tantra nėra filosofija ar religija. Tantra yra mokslas, tyrinantis žmogaus kūną ir protą.

Tantra - lytis ar būdas pernelyg sąmoningai?

Tantra laikoma kažkaip susijusi su seksu. Tačiau visa ši informacija yra išnaudota. Bet Tantra yra ne tik seksas. Ji naudojasi seksualine energija, norėdama pradėti meditaciją. Seksualinė energija yra vienintelė energija, kurią mes turime, tačiau mes nekontroliuojame. Viskas, ką žmogus daro, yra tiesiogiai ar netiesiogiai susijęs su seksualine energija. Jis naudojamas ne tik atgaminti savo pobūdį, bet ir kūrybiškumą, vaizduotę, darbą, santykius.

Iš visų mūsų veiksmų ir įsipareigojimų prisiimama energijaseksualinis centras. Kai ši energija juda iš, ji dažytos emociškai - meilė, pyktis, baimė, pasipiktinimą, neapykantą, užuojautą. Be seksualinio centro energijos, šios emocijos negalėjo gyventi. Lyginti vaikus ir vyresnio amžiaus - vaikai visą gyvenimą - jų žaidimų emocijų ryškių, stiprių, o vyras visos emocijos nuobodu arba ne visi - energija ne juda, ji sustingo, vos rusenantis organizme.

Palaipsniui augant energijai iš jausmųeina į protą ir įstrigo ten. Suaugęs asmuo nori mąstyti, sveiku protu. Visi minties procesai vyksta dėl seksualinės energijos.

Tantra moko valdyti šią kūrybinę galią. Ji ją naudoja kaip panardinimo į save šaltinį. Dėl sugebėjimų atskleidimo - tikrojo žmogaus potencialo realizavimas. Jausmų ir proto kontrolė.

Viena iš pagrindinių Tantros praktikos sąlygų yrastebėjimas. Tai sąmonės budėjimo būsena. Subtilesnė, jautri būsena, kurioje galima sulėtinti procesus, vykstančius kūne ir protu. Todėl "Tantra" pradiniu tašku naudoja kūną. Žmogaus kūnas išlaiko didžiules paslaptis ir, atskleidžiant savo paslaptis, žmogus pripažįsta save energine būtybe. Jis atpažįsta savo kūną kaip fizinį apvalkalą, planetinį kosminės sąmonės kūną.

Seksas yra tik viena iš Tantros praktikos. Prieš tai yra daug būdų, per kuriuos žmogus pradeda medituoti. Pažiūrėkite į Khajuraho šventyklų paveikslus. Ten žmonės ne tik turi seksą - jų veidai nėra identifikuojami, jie meditaciniai. Jų veidai išreiškia palaimos būseną, bet kokios meditacijos kulminaciją.

Pabandykite atlikdami bet kokius jūsų užduotįveiksmai, bus visiškai ir visiškai procese. Jei valgysite, pajusite maisto skonį, mėgaukitės ja ir atrasite naujas spalvas. Tai Tantra. Jei vaikščiodami gatve - jaučiatės savo kūnas, kiekvienas žingsnis, oras, kurį kvėpuojate, viską supraskite - tai Tantra. Jūs bendraujate su asmeniu - būk visiškai panardintas į šį bendravimą, tegul jūsų pašnekovas tampa visatos centru už jus - sugauti kiekvieną judėjimą, balsą, mimiką. Pažvelk į jį su meile. Jis jausis tai ir atsakys jums tuo pačiu jausmu - tai Tantra. Jei jūs ir jūsų partneris turi lytinių santykių, nukreipkite dėmesį į veiksmą. Tapk jautria ir drebuliuojančia meile - būk kiekviename judesyje, pajusite savo partnerio kvėpavimą, kvapą, balsą. Tapk vienintele, o tada maža, aš būsiu prarasta visatoje ir bus tik vienas puikus Mes!