10 dvasinio augimo taisyklės

10 dvasinio augimo taisyklėsLaikydamiesi šių taisyklių, jūs pasiekiate dvasinęaugimas ir tobulumas. Sužinokite, kaip kontroliuoti save ir savo gyvenimą. Jūs atrasite naujas savęs pažinimo ir savęs tobulėjimo ribas. Pasaulis parodys jums tokius aspektus, kurių net neįtarėte. Tačiau svarbiausia yra tai, kad visa tai bus jūsų asmeninė patirtis, o ne banalus dvasingumo aprašymas iš knygų ir filmų. Atminkite, kad pagrindinis dvasingumo kriterijus yra patirtis. Tai reiškia, kad jūs asmeniškai gyvenote ir patyrėte šią patirtį.

Dvasinis ieškojimas yra laisvė.

1. Pakelkite anksti.

Ankstyvas rytas yra labiausiai meditacinis dienos laikas. Pakilkite vieną valandą iki savo įprastos veiklos ir pareigų. Šis laikas yra jūsų asmeninis laikas, be socialinių įsipareigojimų. Padeisk tai savo sielai. Pasivaikščiok ar vaikščiok, joga, qigong ar wushu. Daryk meditaciją. Tai yra jūsų indėlis į naują dieną.

2. Valgykite lengvą maistą.

Šiukšlių mėsa ir konditerijos gaminiai. Toks maistas daro kūną sunkiu ir lėtu. Organizmas visada turi dirbti didesniu greičiu, virškinti visą šį maistą. Jūsų dietą turėtų sudaryti natūralūs ir natūralūs produktai.

3. Stebėkite režimą.

Valgyk, miega, dirba tuo pačiu metu. Sukurkite savo dieną taktiškai ir laikykitės visada pasirinktos strategijos. Jei draugai jai trukdo - atsisakykite bendrauti su jais arba bendrauti savo sąlygomis. Jei darbas užtrunka, pakeisk darbą. Galų gale jūs turite vieną gyvenimą, o darbdaviai, pavyzdžiui, jūs, - milijonai.

4. Išlaikykite kūno higieną.

Kiekvieną dieną pasiimkite dušą ar vonią. Nuplaukite rankšluosčiu ir muilu. Oda turėtų būti švari, kad eterinė energija laisvai cirkuliuoja per savo kanalus. Atminkite, kad eterinė membrana yra jūsų imunitetas.

5. Būk drauge su žmonėmis.

Būk drauge ir draugiška su žmonėmis. Šypsena uždarykite ir nepažįstamus žmones. Bendraukite savo gerą nuotaiką, rūpestį ir nuoširdų dėmesį į asmenį. Pradėkite nuo šiandien, kad dėvėtumėte draugišką išraišką savo veidui. Jūs pastebėsite, kaip turėsite teigiamos energijos masę.

6. Ar joga.

Ar joga ir po jos meditacija kiekvienadiena Tegul tai bus tik pusvalandį, bet tai bus jūsų asmeninė dvasinė erdvė. Joga nustatys tinkamus srautus jūsų kūne, o meditacija nukreipia šiuos srautus į aukštesnės sąmonės kanalą.

7. Skaitykite dvasinę literatūrą.

Kiekvieną dieną priskirkite laiko skaityti naudingą literatūrą ir apie šviečiančiųjų ir mokytojų gyvenimą. Knygos, turinčios konkrečią reikšmę, padeda suvokti gyvenimą ir ieškoti prasmės ir laisvės.

8. Filtruokite informacijos srautą.

Atminkite, kad devyniasdešimt procentųInformacija, kuri jums pateikiama kiekvieną dieną, yra šlamštas. Televizija, laikraščiai, radijas, internetas daro viską, kad atitrauktų jus nuo pagrindinio dalyko. Pasirinkite tik tai, kas praktiškai reikalinga vidaus gyvenimo būdui ir realizavimui, ir ignoruokite likusį.

9. Negalima būti prijungtas prie dalykų.

Nuolatinė reklama verčia jus persekiotimadingas šiukšlių nereikalingas inventorius, be kurio galėtumėte ramiai valdyti vakar, bet šiandien jis staiga tapo gyvybiškai svarbus jums. Tai nereiškia, kad jūs turite gyventi grindų iškasti. Priimkite, kad šiuolaikinės technologijos gali padaryti gyvenimą daug lengviau, tačiau jos nėra identifikuojamos su dalykais, kurie yra dvasinės skalės skalės, yra šiukšlių. Kai rytoj mesti telefoną į šiukšliadėžę, jis bus prilygintas šiukšliadėžei. Suprask, kad tai jau šiukšlių, rytoj bus rodoma tikroji vertė.

10. Kontroliuoti seksualinę energiją.

Tai ne tik seksas ir seksualumas, bet ir visiCurcis, ką darai, kad galėtumėte pasisemti priešingos lyties. Tai skausminga vaizduotė ir svajybė. Tapk godu už savo seksualinę energiją. Kai jis kaupiasi, jūs pajusite, kad turite didžiulę energijos talpą. Jūs pajusite savo galią, ir jūs nenorite išsiliejo ant doroviškai lyties ir chaotiškų judesių.

Svarbiausia, kad neturėtumėte elgtis savyjepriversti laikytis šių taisyklių. Jei tai jus kenčia, tu dar dar nebaigta. Jūs turėtumėte tobulinti dvasiškai visą savo būtį - be iliuzijų, be iškraipymų, be abejonių ir neramumų. Neskubėkite į kraštutinumus, o nuo rytojaus iškirskite visus tiltus - jums bus sunku ir jūs nekenčiu dvasingumo. Būtina tai pasiekti supratimu. Pradėti visus šiek tiek. Palaipsniui supraskite, kad be dvasinio supratimo jūsų gyvenimas yra tik laiko švaistymas.