Raja Joga. Koks yra abejonių pavojus?

Raja Joga. Koks yra abejonių pavojus?Žmogaus protas yra linkęsabejoti numatytų tikslų teisingumu. Abejinga, ar turiu pakankamai jėgų. Jogos požiūriu abejonė yra viena iš rimčiausių kliūčių nustatytų tikslų siekimui.

v-chem-opasnost039; -somnenij

Mes abejojame ir, pasirodo, žengi žingsnį į priekį,tada eik atgal. Dėl to mes neapsimokime, bet lieka pradinėje padėtyje. Vis dėlto abejonės neleidžia atmesti planuojamos ir įsitraukti į tai, ką mes esame įsitikinę.

Dėl šios priežasties didžiulis kiekisenergija, laikas eina, ir mes trampomės vietoje. Joga raginama atmesti abejones ir pradėti įgyvendinti planą. Turite tikėti savimi! Ateityje, kai norime pasiekti norimą, mūsų tikėjimas bus sustiprintas natūraliu būdu. Tačiau pirmiausia turime imtis tam tikrų pastangų.

Mes nustatėme tikslą sau, mes jį įgyvendiname. Palaipsniui didėja užduočių sudėtingumas, su jais sustiprėja tikėjimas savimi, stiprėja valia. Ir mums lengviau valdyti savo protus. Sąmonė nebėra skubi, bet yra mūsų kontrolės.

Žinoma, visa tai bus padaryta, tai užtruksįtempti aukštyn! Išlaidos bus tiek iš psichinės, tiek iš fizinių procesų. Gebėjimas sutelkti dėmesį į vieną užduotį reikalauja išmėginimų. Bet galų gale mūsų valia vystysis tik tada, kai ją taikysime. Jei mes nenaudosime jo gyvenime, jis netaps tvirtesnis.

Norint sustiprinti valią galime kreiptisRaja-jogai. Jame yra labai daug pratybų, kad galėtume atskleisti mūsų norus. Tai galiausiai padės mums susidoroti su sudėtingomis gyvenimo situacijomis ir taip pat bus rimta pagalba, kurią galbūt net reikalaus, mūsų dvasinio vystymosi keliu.