Jogos praktikos trukmė

Jogos praktikos trukmėKad pamokos būtų naudingos,kad praktikos trukmė būtų optimali. Jei jūs per mažai, tai nėra jokios apčiuopiamos naudos, jei per daug, galite greitai pavargti ir visai nutraukti.

Prodolzhitel039; nost039; praktiki jogi

Jei užsiimate bet kurios rūšies jogos, hatha jogos, pavyzdžiui, kryja jogos, tada pamoka gali trukti nuo trisdešimt minučių iki pusantros valandos. Tai yra optimali.

Šiuo laiko intervalu mes pasirenkame savopasirinkimas. Jis gali skirtis priklausomai nuo įvairių veiksnių, tokių kaip laisvas laikas, mūsų tikslai ir kiti kriterijai. Kiekvienas žmogus turi savo gyvenimo ritmą, taigi viskas yra individualus.

Jei mes kalbame apie įprastą praktiką, tuomettrisdešimt penkiasdešimt minučių yra tinkamas sesijos ilgis. Ir jei mes kalbame apie tokius atvejus kaip specialiai pasirinktą jogos laiką, pavyzdžiui, jogos kelionę, jogos traukimą, tuomet pokalbis bus apie labai skirtingus laiko intervalus.

Tai gali būti jau dvi valandos ir šešios valandos, irkiti ilgi intervalai. Pagrindinis dalykas yra tai, kad jogai skiriamas laikas turėtų būti harmoningai paskirstytas jūsų gyvenimo būdui. Antrasis jogos principas, sveiku proto principas, nebuvo atšauktas.

Taip atsitinka, kad įkvėptas žmogusaprašymai viršvalstybinių, kurie yra minimi senovės tragedijų tekstuose apie jogą, pradeda intensyviai įtraukti praktiką jų gyvenime. Ir prieš tai aš tai reguliariai nepadariau. Šiuo atveju rezultatas yra labai tikėtinas, kai žmogus tiesiog išdega iš pernelyg didelės apkrovos ir atsitraukia nuo praktikos. Tai nėra veiksminga!

Joga, žinoma, gali daug mūsų atrasti.jei mes praktikuojame. Tačiau visas žavesys yra tai, kad norint pasiekti pageidaujamą, jums nereikia daryti super-jerks. Pakanka, jog joga bus pažįstama mūsų gyvenime.

Žmonėms atrodo, kad kažką pasiektineįprastas, jums reikia ir kažką neįprasto. Iš tikrųjų, kai kalbama apie jogą, ši taisyklė neveikia. Stiprumas praktikoje, reguliarus ir sistemingas. Perkrovimas ir pernelyg didelė įtampa nepasieks norimų rezultatų.