Nyasa-joga, arba iš kur gaunami žvakės?

Nyasa-joga, arba iš kur gaunami žvakės?Jogoje manoma, kad kol žmogus pradėspajusti jo visatos aplinką, kitam lygmeniui jis negali judėti. Kad galėtume tobulėti, mes turime išmokti jausti ir viso pasaulio džiaugsmą ir liūdesį.

N039; jasa joga ili otkuda berutsja probki

Joga "prisilietimas" arba "nyasa-jogas" yra viena išgreiti metodai joga. Išoriškai jis gali atrodyti kaip masažas ar lengvas liepsnas. Tuo pačiu metu manoma, kad užsiima nyasa-jogos ir tuo, kas daro, ir tą, kam jie daro. Sąvoka yra viena, ji turi jausti kitą asmenį.

Šiuolaikinis žmogus, kaip taisyklė, tvartasiš pasaulio sienos, uždaroma namuose, nenori nieko pamatyti ar girdėti. Šiuo atveju nėra širdies centrų, atsakingų už jutiklinius pojūčius, vystymas. Šis centras yra mūsų krūtinės lvl.

Joga teorija sako, kad mūsų kūno centrusyra atsakingi už tam tikras apraiškas. Manoma, kad gyvas tvarinys, kuris jo vystymuisi yra asmens lygiu, yra lytine - tai yra pats rimčiausia vieta, leidžianti jus pajusti viską, kas mus supa.

Jei norime žengti žingsnį į priekį savo pačių žiniose, labai svarbu tobulinti šį centrą. Nyasa-joga tiesiog tai daro.

Jei šis centras nėra sukurtas, tai busmūsų emocinės ir intelektualiosios išraiškos kryptis yra kakletas, o po to atsiras gyvenimo problemų. Ir jei viskas yra harmonijoje, tada mums lengviau rasti geriausią savo gyvenimo būdą.

Atsižvelgiant į tai, kas išdėstyta pirmiau, laikoma, kadmūsų vystymosi prigimtis ir sugalvojo purškimą, eismo spūstis ir visas tas vietas, kur žmonės priversti apsivilkti. Jei nenorite patekti į situacijas, kai turime sukurti širdies centrą, naudokitės joga suteiktais metodais.

Pavyzdžiui, šis metodas yra meditacija "Taipvisos gyvos būtybės bus laimingos ", praktikuojant tai, mes išmokome pajusti mus gyvenusias gyvybes. Tuo mes pradedame atsikratyti situacijų, kai turime būti artimi kitiems fizine prasme.