Priimamojo meditacija!

Priimamojo meditacija!Taip atsitiko, kad viskas mūsų pasaulyje parduodama irpirkti. Galite nusipirkti absoliučiai viską - prestižą, pagarbą, populiarumą, Dievą ir net meilę. Tai iš dalies dėl to, kad žmogaus protas yra godus. Kai žmogus atvyksta į meditacijos praktiką, jis tikisi tokio pat rezultato, kaip atvykęs, pavyzdžiui, į stomatologą. Jis kenčia nuo danties skausmo, ji tapo tokia nepakenčiama, kad apsaugojo likusį pasaulį. Jis negali galvoti apie šio pasaulio grožį, jam nieko nerūpi, išskyrus šį pragaro skausmą. Skausmas tapo visko galva, o likusio pasaulio nėra su visomis savo problemomis ir krizėmis. Dabar jis įeina į gydytojo būstinę, sumoka pinigus, jei tik skausmas praeina. Ir kai gydytojas atlieka savo darbą - viskas keičiasi. Žmogus išeina į gatvę ir naudojasi gėlėmis ant vejos, mėgaujasi saule ir net lietais. Buvo įvykdytas stebuklas - skausmas buvo viskas, bet jis dingo, o pasaulis grojo su savo spalvomis.

Meditacija ir stebėjimas.

Tuo pačiu požiūriu žmogus ateinameditacija. Visų pirma jis moka savo laiką, pastangas ir natūraliai laukia rezultato. Ypač jei tai sėkmingas žmogus - didelis verslininkas, politikas, garsus žmogus. Jis žino savo vertę ir žino jo laiko vertę. Laikas yra brangesnis nei pinigai. Taigi jis turi būti tikras, kad jis veltui nesinaudojo savo ištekliais. Visur jis naudingas - kiekvienas rublis, kurį jis moka, duoda du. Arba pinigų, gautų už šiuos pinigus, viršija investicinius pinigus. Jis dirba taip sunkiai, jis poilsio, vedęs, daro draugus. Visa tai tik naudos požiūriu.

Todėl tiek mažai žinoma, žinoma ir turtingažmonės domisi meditu. Jiems einant į bažnyčią, dovanoti bažnyčiai jau yra didelė auka. Bet jis vis dar naudingas jo prestižui. Ir jis uždirba už tai reputaciją, Dievas neturi nieko bendro su juo. Bažnyčia yra tik viena iš pelningiausių investicijų. Ir tai nėra svarbu, ką sako šventieji tėvai - svarbiausias dalykas yra tas, kad jis užsidegė kaip globėjas. Turi pagarbą. Jis nebus meldžiamas Dievui, kai niekas nemato, jis sekmadienį atvyks į bažnyčią, kai yra daug žmonių - jis nori parodyti, kad jis neatsilieka nuo mados. Jis yra ten, kur mūsų laikų prestižine aplankyti ne mažiau kaip vieną kartą per metus.

Ir koks asmuo - verslininkas, politikas gali gauti iš meditacijos? Kur yra garantijų, kas atsitiks su juo, kuris žada meditaciją. Gobštas protas negali tai suvokti. Nėra jokios naudos.

Mes visi gyvename verslo, pirkimo ir pardavimo pasaulyje,prekių ir pinigų santykiai. Bet kuriuo atveju visi nori pelno. Dėl žmogaus ekstremalus veiksmas gali atsitikti tik dėl meilės, o net tada ne visada ir apskritai. Išskyrus retus atvejus, čia yra ir naudos. Ypač meditacija - kažkas, apie ką mes net nežinome, kas tai yra. Visa tai parašyta apie tai kaip neaiški ir neryški. Šiame aprašyme yra didelis atotrūkis. Iš pradžių yra įspėjimas, kad jums reikės daug, o tai nėra aišku. Ir tada įspėjimas - jie sako, yra nežinoma ir viso to rezultatas.

Nors yra žmonių, kurie sėkmingai jį parduodair labai nebrangiai. Ypač tiems, kurie nori pabėgti nuo realybės ir pasislėpti už kitos iliuzijos. Šie žmonės, šie pardavėjai yra kaip blogi studentai, kurie atėjo į pirmąją matematikos pamoką, ir ten praėjo, kiek bus du plius du. Jis pripažino atsakymą ir laimingai sakė: "Dabar aš suprantu viską, suprantu, kas yra matematika, viskas paprasta - du plius du lygi keturias, aš eisiu pasakoti visiems, leisk jiems pamatyti, kaip aš esu protingas". Jie eina, jie surenka žmones - "ateisiu, šiandien aš jums pasakysiu, kiek bus du plius du!" Ateikite tiems, kurie nežino matematikos ir natūraliai pradeda jį gerbti, jie vadinami gudriu, šviečiamu.

Štai kaip atrodo moderni meditacija. Tie, kurie ją duoda žmonėms, netgi nėra blogi matematikos mokiniai - jie yra šių studentų moksleiviai. Ir kas yra du plius du aritmetinėje - vandenyno kritimas. Ir jų žinios yra tik žinių lašas, o likusi dalis yra tik gudrybė.

Ir dabar žmogus ateina į meditaciją arbaankstesnės meditacijos technika. Jis net laiminga proga gali patekti į kapitoną. Tik jis to nesupras. Jis praleido dalį savo išteklių, aukojo laiką, pinigus, kitus troškimus. Jis galėtų eiti į filmą ar koncertą, eiti pas tėvus, susitikti su draugais kavinėje. Bet vietoj viso to jis atėjo praktikuoti. Ir, žinoma, yra pilnas lūkesčių. Jis laukia stebuklo, įžvalgos, įžvalgos. Jis tikisi, kad jis staiga ateitis ar praeitis, ir jis matys savo praeities gyvenimą. Arba, jei jis turi sudėtingą omenyje, kad jis laukė pagaliau sustabdyti savo vidinį dialogą, jis išnyks, bus pasveikinti nušvitimą, suprasti subtilų klausimą, dalykų esmę.

Galų gale jis padarė indėlį ir negalėjopalikti tuščią ranką. Jis, kaip verslininkas, turės paaiškinti kažką sau, kurį jis gavo iš meditacijos. Galų gale jis nusipirko dalyką, jis padarė gerą sandorį. Dabar jis turėtų įdėti jį kažkur iškilioje vietoje, jis turės pasakyti savo draugams, pritvirtinti prie jo krūtinės kitą medalį.

Ir galų gale atsitinka - ar jisNuvylę amžinai meditacijai arba įsivaizdavę iliuziją. Abu jie nieko negavo. Bet pirmas sąžiningai prisipažinti, kad visa tai nesąmonė - apsisukti ir eiti ieškoti laimės kažkas, o antra, bando išlyginti painiavos, bando pateisinti savo gyvenimą, įsivaizduokite, kad meditacija yra sėkmingas. Jie gavo tai, ko norėjo - jie jautė energiją arba matė švyti, arba jų protas sustojo, ir žinios atėjo. Pirmiausia įsitikinkite, kad apgavo ir dabar reikalauja kažkas, kad atneš jiems pasitenkinimą gyvenimu, o pastarieji užtikrino, kad pelningiau išleisti savo išteklius ir dabar reikia tęsti.

Tačiau nei tie, nei kiti nėra teisingi. Ir jų didžiulė klaida gali būti palyginama tik su paradoksalu vykstančio meditacijos viršūnės proceso galia ir gyliu!

Jie jau čia!

Jūs jau čia!

Jūs jau čia!

Tu Jau. Čia !!!!!!

Bet paradoksas yra tas, kad laukiate, kol kažkassėdi kitoje sūpynės pusėje! Ir vienas, ir kitas sujungia vieną dalyką - jūs manote, kad meditacija yra viename ašigalyje, o jūs - kita. Ir tada jūs niekada susitiksite! Bet tu esi šis poliškumas - nereikia niekur eiti. Jūs esate du tokio paties reiškinio poliai. Jums tik reikia tai suprasti!

Taigi eik, prašyk, nusivylėk, giedokitemes šokti, kovoti, išskyrus pinigus, žaisti su vaikais, kelionės, juoktis, verkti, rasti ir vėl pralaimėjo ir vėl rasti - meditacija visada su jumis. Jūs esate meditacija!