Reguliarumo vaidmuo meditacijos praktikoje

Reguliarumo vaidmuo meditacijos praktikojeLabai svarbu medituoti tuo pačiu metu. Labai pageidautina, kad praktika vyktų toje pačioje vietoje ir būtų aiški periodiškumas. Pavyzdžiui, pusę valandos prieš eidami miegoti. Arba per dvidešimt minučių po to, kai mes prabudome.

Rol039; reguljarnosti v praktike meditacii

Geras pasirinkimas, jei meditacija įvyks po to, kai bus vykdoma kita jogos veikla. Kaip alternatyva, kai mes praktikuojame asanas, mes skiriame laiko meditacijai.

Periodiškumo reikšmė meditacijos praktikoje

Periodiškumas atlieka labai svarbų vaidmenį, neskad jei kasdien mes medituojame toje pačioje vietoje ir tuo pačiu metu, tada Visata patenka į mus su rezonancija. Pagal jogos mokymus, be mūsų fizinio kūno, yra ir kitų organų, susidedančių iš subtilesnių dalykų. Visi mūsų organai atsako į pasikartojančius veiksmus.

Tai galima pastebėti fizinio kūno atvejunervų sistemoje. Kai veiksmas kartojamas po dienos, tai gali turėti didžiulį poveikį. Jei mes kalbame apie meditacijos praktiką, šis poveikis bus labai teigiamas praktikuojančiam asmeniui.

Meditacijos praktikos, kurios vyksta reguliariai ir tam tikru periodiškumu, turi ramybės efektą. Vieną dieną praktikuoji, antrą, trečią, savaitę, mėnesį, metus, trejus metus.

Tam tikru momentu nustatomas vidinis rezonanso su visata. Jūsų praktika pasikeičia kokybiškai, ir jūs pasiekiate lygį, kuriame jūs apskritai nenuostabu.

Ir kai žmogus gali kontroliuoti savoemocinės reakcijos, jis neišleidžia gyvybės jėgos dešinėje ir kairėje, viskas, kas neleidžia jam pasiekti nustatytų tikslų. Toks asmuo tampa surenkamas, išlaikomas ir veiksmingas.

Jei neturite galimybės praktikuoti tuo pačiu metu, tada praktikuojama toje pačioje vietoje. Ir atvirkščiai. Apskritai naudokite tas sąlygas, kurios jau yra, nelaukite idealių sąlygų.