1 patarimas. Kaip atlikti citatus

1 patarimas. Kaip atlikti citatusKainos pasiūlymas yra greičiausia irpaprastas būdas pirkti iki 500 tūkst. rublių, kuriame informacija apie paslaugas, prekes, darbus pateikiama neribotam asmenų skaičiui, pateikiant pranešimą apie prašymą pateikti citatas oficialioje svetainėje. Laimėtojas yra dalyvis, kuris pasiūlė mažiausią sutarties kainą.

Kaip atlikti citatas


Instrukcijos

1


Norėdami atlikti kainas, parengkite pranešimą,kuri turėtų apimti viešųjų pirkimų dalyką, mokėjimo ir prekių pristatymo formą, paslaugų teikimą. Remiantis registru, klientas gali prašyti informacijos, patvirtinančios tiekėjo sąžiningumą. Kandidatai pateikia paraiškas nepateikus dokumentų ir licencijų. Dalyvis gali pateikti tik vieną citatos pasiūlymą ir neturi teisės jį keisti. Kiekvieną paraišką turite įrašyti į registracijos paraiškų registrą pagal jų gavimo laiką. Dalyvio prašymu turite pateikti kvitą, nurodantį jo priėmimo laiką.

2


Patikrinkite, ar laikomasi reikalavimųpranešimai. Galima atmesti paraiškas, nes tai prieštarauja pranešime nurodytiems reikalavimams, taip pat kai viršijama didžiausia pirkimo kaina. Be to, turite nustatyti laimėtoją ir dalyvį, kuris pasiūlė geriausią kainą po nugalėtojo, tarp visų priimtų dalyvių.

3


Paskelbkite peržiūros protokolą ir rezultatuscitatos prašymų įvertinimas, pagrįstas prašymu pateikti citatas. Per 7 - 20 dienų nuo protokolo pateikimo ir pasirašymo sudaryti su laimėtoju sudarytą valstybės sutartį. Atsižvelgiant į pasiūlymus nėra arba atmesti visus pasiūlymus, jūs turite teisę pakartotinai išdėstymas tam pasitelkiant kvietimo teikti pasiūlymus su teise keisti sutarties sąlygas.

4


Jei gavote tik vieną citatos pasiūlymą,galite sudaryti sutartį su viena šalimi ir įdėti pranešimą apie paraiškų priėmimo termino pratęsimo. Nustatant nugalėtojas to paties siūlomą kainą daugiau nei vieną paraišką, pasirinkti asmenį, kuris padarė tai prieš kitus taikymą.

5


Perteikti sutarties projektą, taip pat vienąperžiūros protokolo kopija su pasiūlymų vertinimo rezultatais nugalėtojui per dvi dienas. Jei atsisakote pasirašyti sutartį, šis dalyvis įtraukiamas į nesąžiningų tiekėjų registrą. Tokiu atveju galite pasiūlyti sudaryti sutartį su antrąja dalyviu, siūlančiu tą pačią kainą. Jei tokio dalyvio nėra, galite sudaryti sutartį su klientu, kuris pasiūlė geriausias kainos sąlygas, be kitų dalyvių, po nugalėtojo.

6


Prašymas citatų kaip būdas pirkimų yra gana paprasta, nes ji nereikalauja registruoti konkurso dokumentuose.
2 patarimas. Kaip pateikti citatusPagal pasiūlymų įstatymą prašymas dėl biržos -tai yra užsakymo pateikimo būdas, kuriame visa informacija perduodama neribotam asmenų skaičiui, paskelbus pranešimą apie citatos pradžią oficialioje svetainėje. Laimės dalyvis, kuris siūlo mažiausią sutarties sumą ir palankias sutarties sąlygas. Klientas turi teisę pateikti užsakymą, prašydamas visų prekių ar paslaugų kainas, jei sutarties kaina neviršija penkių šimtų tūkstančių rublių.

Kaip pateikti citatas
Instrukcijos

1


Kotiso kainos paraiškas pateikiama raštu ar elektronine forma ne v ÷ liau kaip citatiniame pranešime nurodytas laikotarpis. Kiekvienas privatus prekybininkas gali pateikti tik vieną paraišką.

2


Jei paraiška pateikiama elektroniniu būdu, tadaklientas turi pranešti dalyviui apie šio failo gavimą. Jis taip pat privalo paskelbti pranešimą oficialiame tinklalapyje ir apytikrį sutarties projektą ne vėliau kaip prieš septynias dienas iki pasiūlymų priėmimo termino.

3


Prieš pateikdami paraišką, turite atidžiai perskaityti sąlygas, įvykio sąlygas, pavyzdinę citatą paraiškas. Šią informaciją galite gauti oficialioje kliento svetainėje arba gauti iš jo pranešimą.

4


Paprastai šis dokumentas vykdomas nuosavybės teiseforma. Pirmame lape parašykite organizacijos pavadinimą, pvz., Ribotos atsakomybės bendrovę "Rytai". Taip pat būtina nurodyti tiek teisinius, tiek faktinius adresus, telefoną ir faksą.

5


Būtina užrašyti organizacijos detales,Jos apima: TIN, CAT, OGRN, OKATO, OKPO, OKVED. Toliau nurodyti visi banko duomenys, ty einamoji sąskaita, banko korespondentinė sąskaita, banko pavadinimas, BIC. Pabaigoje turėtumėte užrašyti generalinio direktoriaus ir vyr. Buhalterio vardą, pavardę ir vardą.

6


Po to parengiamas kitas lapaspasiūlos lentelė, kurioje nurodomas produkto ar paslaugos pavadinimas, kiekis, vertė, sutarties sąlygos, pavyzdžiui, prekių pristatymas ir kita informacija. Tačiau prieš tai turėtumėte labai atidžiai galvoti apie visas sąlygas, pasverti kitų organizacijų jėgą, pasiūlyti kažką naujo, kad klientas norėtų sudaryti susitarimą su savo kampanija.

7


Įregistravus citatą paraiškas galva turi parašyti, datą ir patvirtinti informaciją su organizacijos antspaudu.

8


Pasibaigus paraiškai komisijamano, kad jie atitinka reikalavimus ir galimo sutarties sąlygas. Atminkite, kad kuo anksčiau suteiksite, tuo geriau. Tomis pačiomis sąlygomis klientas sustos anksčiau įvestoje vietoje.
3 patarimas. Kaip skaityti kabutesReikia mokytis skaityti citatos Kiekvienas, kuris nori tapti žaidėjukeistis. Valiutos, prekių ir vertybinių popierių kainos nuolat kinta, o tai yra spekuliacinių pajamų prasmė. Taigi, šių kainų skelbimas šiuo metu vadinamas citata.

Kaip skaityti kabutes
Instrukcijos

1


Norėdami sužinoti atitinkamos keitimo priemonės kursą, peržiūrėkite citatos. Jei jus domina vertybiniai popieriai, tada tokie citatos yra dvipusio ir vienpusio. Taip yra dėl to, kad pardavėjas nori parduoti ir pirkti arba nori parduoti ar pirkti tik vieną tipą.

2


Vienkartine citata - kainapirkimas / pardavimas ir vertybinių popierių (akcijų, obligacijų) skaičius, pavyzdžiui: kaina = 2,43, kiekis = 20000. Dvipusio ryšio atveju matysite dvi kainas ir du kiekius, o pirkimo kaina visada bus mažesnė už pardavimo kainą: pirkimo kaina = 3,45, kiekis1 = 35000, pardavimo kaina = 3,54, skaičius2 = 33000.

3


Galite apskaičiuoti dvišalių santykių apimtį citatos, kuris skaičiuojamas vienu metu ir kita operacija: Volume_purchase = 3.45 * 35000 = 120750; Sales_size = 3.54 * 33000 = 116820.

4


Turėkite omenyje, kad terminai "pirkti" ir "pardavimas"atkreipkite dėmesį į pardavėjo veiksmus, kurie nori sudaryti sandorį. Jūsų veiksmai bus griežtai priešingi: jūs perkate pagal pardavimo kainą ir parduodami pirkimo kaina.

5


Galbūt šia informacija matote kažkąpažįstamas. Ir teisingai: šis principas gerai žinomas tiems, kurie kada nors pakeitė ar nusipirko valiutą keitykla. Apytiksliai sakant, tą patį valiutos keitimą galima vadinti valiutos keitimu.

6


Citatos apie užsienio valiutos rinkas yra tikdvišalės, nes pats savaime valiuta į prekiautoją nėra įdomi. Jo darbo esmė - užsidirbti pinigų iš pardavimo / pirkimo kursų skirtumo ir padaryti tai tinkamu laiku.

7


Užsienio valiuta citatos yra padalijamos į tiesiogines, atvirkštines ir kryžmines normas, nors jų įrašai yra vienodi, pavyzdžiui, USD / EUR, GBP / USD ir tt Tiesiogiai apibūdinamas užsienio valiutos kursas, o atvirkštinis - nacionaline valiuta. Skaityti tokius citatos, reikia nustatyti, kuri valiuta pora yra bazinė valiuta ir kuri yra kotiruojama.

8


Pagrindine valiuta yra ta valiutaišreiškiamas kotiruojamų vienetų skaičiumi. Kai kotiruojamos tiesiogiai, tai yra pirmajame įraše: USD / JPY = 150.00 reiškia, kad 1 JAV doleris yra 150 Japonijos jenos. Kai kotiruojamos, jie keičia vietas - EUR / USD = 1.4000.

9


Kryžminiai kursai yra sudaromi per abu santykiusvaliutos iki tam tikro trečdalio, kuris nedalyvauja įraše, nors tai daro įtaką kainai. Dažniausiai naudojama tokia slaptoji vertė yra JAV doleris. Taigi, tegul kursas EUR / USD = 1.4000 ir USD / JPY = 150.00, tada EUR / JPY = EUR / USD * USD / JPY = 1.4000 * 150.00 = 210.00.

10


Reikia įvesti tokią veislęPateiktos citatos, kad būtų lengviau skaityti. Pavyzdžiui, jei parašysime JPY / USD, tada pasirodo, kad ši pora yra maždaug 0,0066 (6) ir USD / EUR = 0,714. Todėl paprastai yra įvesta valiuta, kurios vertė yra didesnė už antrą.

11


Dabar, kaip apie įtartinus papildomus nuliusrašomi po kablelio. Matematiškai jie yra nereikšmingi, tačiau, kalbant apie terminus, jie yra svarbūs. Šių simbolių skaičius nurodo elementų, atitinkančių pagrindinę valiutą, skaičių. Vienas dalykas yra minimalus kainų pokytis. Ie. jei EUR / USD kaina buvo 1.4000, tada tapo 1.4001, tada jie sako, kad padidėjo 1 balas. Atitinkamai pora USD / JPY tai nebus 0,0001, o 0,01, tai išplaukia iš įrašo. Tas pats taikoma ir vertybiniams popieriams.4 patarimas: nuo ko priklauso "Gazprom" akcijų kainaVienas iš labiausiai naudingų strategijųinvesticijos yra Rusijos dujų ir naftos bendrovių, pavyzdžiui, "Gazprom", "Rosneft", "Bashneft" akcijų įsigijimas. Popierius "mėlynosios lustai" visada yra kainos, tačiau jų citatos lygis priklauso nuo daugelio veiksnių.

Nuo ko priklauso bendrovės akcijos"Gazprom" akcijų įsigijimas šiandien yra lengvas: tiesiog eikite į vieną iš "Gazprombank" padalinių ir atidarykite ten esančią depozitoriumo sąskaitą arba tiesiog pateikite savo brokeriui atitinkamą užsakymą. Dar svarbiau, kad tai bus ir įsigytų akcijų vertė, nes jų akcijų kainos pasikeičia kas sekundę. Kokia bus akcijų vertė trumpuoju ar kelerių metų laikotarpiu, neįmanoma pasakyti tikrai. Prognozuoti jų normos dinamiką galima tik remiantis finansinių analitikų, turėjusių informacijos apie tai, nuo ko priklauso "Gazprom" akcijų kainos, prognozes. Apskritai, daugelis veiksnių įtakoja bet kokių vertybinių popierių normą.

Kainų keitimo priežastys

Visų pirma priklauso "Gazprom" akcijų kainapasaulinių dujų kainų ir jos vartojimo lygio. "Mėlyno kuro" kainos tiesiogiai susijusios su ekonomine padėtimi išsivysčiusiose šalyse. Jei daugumoje pramoninės produkcijos auga, vartotojų paklausa ir perkamosios veiklos lygis didėja, padidėja poreikis skirtingiems degalų tipams. Todėl dujų paklausos didėjimas lemia kainų padidėjimą. Dėl to padidėja "Gazprom" akcijų kaina. Vartotojų veiklos nuosmukis ir pramonės produkcijos nuosmukis tendencingai riboja vertybinių popierių rinką, o "Gazprom" akcijas mažėja. Be to, "Gazprom" akcijų kotiruotėms daro didelę įtaką naujienos apie naujų ar esamų dujų telkinių išeikvojimą. Todėl pirmuoju atveju "Gazprom" vertybiniai popieriai tampa pigesni, o antruoju atveju jie tampa brangesni. Pavyzdžiui, žinoma, kad Jungtinėse Amerikos Valstijose buvo aptiktos didžiulės skalūnų dujų atsargos ir buvo nuspręsta juos pradėti kurti, tai labai paveikė "Gazprom" akcijų kainas. Be to, bendrovės ekonominė padėtis gali turėti įtakos akcijų kainai. Pavyzdžiui, gerų įmonių ataskaitų atsiradimas, rodantis tikslų pasiekimą ir padidinant pelną, gali kelti "Gazprom" kabučių.

Kiti veiksniai, darantys įtaką kainų dinamikai

"Gazprom" akcijų kainos augimą skatina:- gavimo viešųjų pirkimų; - iš didelės tarptautinės sutarties sudarymas; - gauti asmens atleidimą nuo mokesčių arba į mokesčių tarifus įmonėms padidinti, konkurentov.Kotirovki Gazprom akcijos gali sumažėti, jeigu: - kita bendrovė didins dujų gamyba; - sumažinti naftos produktų paklausa - aktyviai pristatyti energijos taupymo technologija - bus rastas alternatyvus kuro šaltinis.